Vrijstaande woning te koop: Burgemeester van Erpstraat 60, Berghem
KopenOssVrijstaande woningenBurgemeester van Erpstraat 60

Burgemeester van Erpstraat 60

Berghem-Noord, Oss

€ 1.745.000
Buurt Berghem-Noord, BerghemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 894m²
894m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand monument met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Burgemeester van Erpstraat 60 in Berghem ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1650 geeft het pand een uniek karakter, met royale ruimtes en een perceel van 926 m². Met 894 m² woonoppervlak is er plek voor een groot gezin of wie graag ruimte heeft. De vraagprijs van €1.745.000 is aan de hoge kant, maar past bij het bijzondere aanbod van vrijstaande woningen in Oss.

Berghem-Noord: rustig en groen

Berghem-Noord is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 8 en zegt: "Er is goed wonen maar handhaving ivm parkeren zou fijn zijn." De buurt telt 4300 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenleven, met een laag stedelijkheidsniveau (4). Bekijk de buurt Berghem-Noord voor meer cijfers.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 845 meter, om de hoek. Ook Albert Heijn is op loopafstand (tien minuten). Basisschool Het Molenveld ligt op 169 meter. Basisschool De Fonkeling is iets verder, op 1124 meter. De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Cheizoo Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.745.000
Prijs per m²€ 1.952
Woonoppervlakte894m²
Perceeloppervlakte926m²
Bouwjaar1650
EnergielabelC
BuurtBerghem-Noord
WijkBerghem
GemeenteOss

Locatie

Burgemeester van Erpstraat 60, Berghem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Burgt Ans Van Der
20-10-2025
Druk verkeer maar prima

Er is goed wonen maar handhaving Ivm parkeren zou fijn zijn met name parkeren op de trottoirs. De veiligheid daar zijn de mensen zelf verantwoordelijk voor een kind op een Fatt bike ??? Ouders !!! Ook het uitlaten van honden daar zijn de baasjes die de hondenpoep op moeten ruimen.(ook hier strenger op handhaven.

Buurt statistieken

Gegevens uit Berghem-Noord

Inwoners4.300
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Burg. van Erpstraat 10
845m
Jumbo
Meester Gielenplein 1-3
888m
Albert Heijn
St. Willibrordusstraat 45
1006m

Scholen

31 binnen 5 km

basisschool Het Molenveld
Basisonderwijs · 315 leerlingen
169m
Basisschool De Fonkeling
Basisonderwijs · 769 leerlingen
1124m
IKC Regenboog afd. Onderwijs
Basisonderwijs · 146 leerlingen
2686m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester van Erpstraat 60, Berghem

Welk energielabel heeft Burgemeester van Erpstraat 60?

De woning aan Burgemeester van Erpstraat 60 in Berghem heeft energielabel C.

Is €1.745.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.745.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met een oppervlakte van 894 m² en een perceel van 926 m² in Berghem. Het bouwjaar 1650 geeft de woning een monumentaal karakter, wat de prijs kan verklaren. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Oss zijn vaak kleiner of minder historisch.