Vrijstaande woning te koop: Centrum 8, Lieveren

Centrum 8

Lieveren, Noordenveld

€ 1.685.000
Buurt Lieveren, LieverenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 460m²
460m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 1900 staat in het rustige Lieveren, een dorp waar de tijd lijkt stil te staan. Met 460 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 30.980 m² is dit een plek voor wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel A+++, wat bij dit bouwjaar opvallend is. De vraagprijs van €1.685.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste van dit type object. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Noordenveld.

Lieveren: rust en ruimte

Lieveren is een kleine buurt met 125 inwoners, waar de meeste huizen eengezinswoningen zijn en bijna alle woningen koop zijn. De omgeving is landelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 30, dat is extreem laag. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is er stil en groen.

Het dagelijks leven in Lieveren

Voor de dagelijkse boodschappen ben je in een paar minuten in Roden, waar Albert Heijn en Lidl om de hoek liggen. Basisschool De Rank en OBS de Marke zijn beide op loopafstand. Het dorp heeft geen eigen station, maar het treinstation ligt op 15 km afstand. De gemeente Noordenveld biedt voorzieningen in de omliggende dorpen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.685.000
Prijs per m²€ 3.663
Woonoppervlakte460m²
Perceeloppervlakte30980m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA+++
BuurtLieveren
WijkRoden
GemeenteNoordenveld

Locatie

Centrum 8, Lieveren

Buurt statistieken

Gegevens uit Lieveren

Inwoners125
Mannen48%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Schoolstraat 13
2669m
Lidl
Westerbaan 7
2770m
Jumbo
Heerestraat 92
2839m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool De Rank - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 95 leerlingen
2513m
Openbare Basisschool de Marke
Basisonderwijs · 206 leerlingen
2629m
School voor Speciaal Basisonderwijs t Hoge Holt
Speciaal onderwijs · 146 leerlingen
3345m

Veelgestelde vragen

Over Centrum 8, Lieveren

Welk energielabel heeft Centrum 8?

De woning aan Centrum 8 in Lieveren heeft energielabel A+++.

Is €1.685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.685.000 is hoog, maar past bij een vrijstaande woning met een perceel van bijna 31.000 m² in een landelijke omgeving. Vergelijkbare objecten met zoveel grond zijn schaars. De prijs is marktconform voor dit type woning in Noordenveld.

Hoe is het energielabel A+++ mogelijk bij een bouwjaar van 1900?

Het energielabel A+++ is zeer zuinig en wijst op grondige renovaties, zoals isolatie, warmtepomp en zonnepanelen. Bij een woning uit 1900 is dat niet vanzelfsprekend, maar het label is officieel vastgesteld. Dit betekent lage energiekosten.

Wat voor onderhoud vraagt een vrijstaande woning uit 1900?

Een woning uit 1900 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals fundering, dak en kozijnen. Omdat het energielabel A+++ is, zijn veel moderne aanpassingen al gedaan.