Vrijstaande woning te koop: Dammerweg 64, Nederhorst Den Berg

Dammerweg 64

Splegelpolder, Wijdemeren

€ 1.095.000
Buurt Splegelpolder, Nederhorst Den BergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 184m²
184m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1926 combineert oude charme met een modern energielabel A. Met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 306 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Wijdemeren.

Splegelpolder: rustig en groen

De buurt Splegelpolder is een rustige, groene wijk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Is rustig mooi maar slechte bus verbinding." De buurt telt veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. De Jozefschool is twee straten verder. Ook de Warinschool en Basisschool de Verbinding zijn op loopafstand. De gemeente Wijdemeren biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 5.951
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte306m²
Bouwjaar1926
EnergielabelA
BuurtSplegelpolder
WijkNederhorst den Berg
GemeenteWijdemeren

Locatie

Dammerweg 64, Nederhorst Den Berg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
PM van Voorst
17-12-2024
Overmeer

Is rustig mooi maar slechte bus verbinding

Buurt statistieken

Gegevens uit Splegelpolder

Inwoners2.080
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorstraat 10
794m
SPAR
Meester C. Kooimancentrum 19
3106m
Vomar
Achtergracht 70
3923m

Scholen

19 binnen 5 km

Jozefschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
667m
Warinschool
Basisonderwijs · 116 leerlingen
1123m
Basisschool de Verbinding
Basisonderwijs · 158 leerlingen
1413m

Veelgestelde vragen

Over Dammerweg 64, Nederhorst Den Berg

Welk energielabel heeft Dammerweg 64?

De woning aan Dammerweg 64 in Nederhorst Den Berg heeft energielabel A.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze buurt. Het energielabel A en het ruime perceel van 306 m² zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Splegelpolder?

De buurt is rustig en groen, maar de busverbinding is beperkt, zoals een bewoner aangeeft. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,3 km afstand, dus een auto is handig voor verder reizen.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1926?