Vrijstaande woning te koop: De Heul 13, Oostzaan

De Heul 13

De Haal en De Heul en Noordeinde, Oostzaan

€ 1.495.000
Buurt De Haal en De Heul en Noordeinde, OostzaanBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan De Heul in Oostzaan valt op door het ruime perceel van maar liefst 4110 m². Het huis uit 2014 is met energielabel A+++ zeer zuinig. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Oostzaan.

De Haal en De Heul en Noordeinde: rustig en groen

De buurt De Haal en De Heul en Noordeinde is een rustige, groene woonwijk. Het is een niet-stedelijk gebied met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, op tien minuten lopen. Ook SPAR express en Vomar zijn op loopafstand. Basisschool obs Noorderschool ligt naast de deur, op nog geen 5 minuten lopen. Andere basisscholen zoals De Windroos en De Spiegel zijn ook binnen een kwartier te bereiken. De gemeente Oostzaan biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Aangeboden door Tromp Garantiemakelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tromp Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 10.034
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte4110m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA+++
BuurtDe Haal en De Heul en Noordeinde
WijkWijk 00
GemeenteOostzaan

Locatie

De Heul 13, Oostzaan

Buurt statistieken

Gegevens uit De Haal en De Heul en Noordeinde

Inwoners1.645
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Dirk
Hannie Schaftplein 1
1623m
SPAR express
Coentunnel 1
1653m
Vomar
Gibraltar 4
1741m

Scholen

55 binnen 5 km

obs Noorderschool
Basisonderwijs · 150 leerlingen
366m
Interconfessionele Basisschool de Windroos
Basisonderwijs · 277 leerlingen
1741m
Openbare Basisschool De Spiegel
Basisonderwijs · 216 leerlingen
1741m

Veelgestelde vragen

Over De Heul 13, Oostzaan

Welk energielabel heeft De Heul 13?

De woning aan De Heul 13 in Oostzaan heeft energielabel A+++.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar dat is niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning met een perceel van 4110 m² in Oostzaan. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2014 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Oostzaan?

Oostzaan ligt in een niet-stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 326. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,5 km afstand. De auto is het meest praktisch voor woon-werkverkeer. De buurt is rustig en groen.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 2014?

Een woning uit 2014 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A+++ wijst op goede isolatie en duurzame installaties. Het grote perceel van 4110 m² vraagt wel om regelmatig tuinonderhoud.