Vrijstaande woning te koop: De Kolk 4, Woudsend

De Kolk 4

Woudsend, Súdwest-Fryslân

€ 2.100.000
Buurt Woudsend, WoudsendBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 602m²
602m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning aan De Kolk in Woudsend straalt rust en ruimte uit. Met 602 m² woonoppervlak op een perceel van 2585 m² is er volop plek voor een gezin of wie van royale leefruimte houdt. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €2.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Súdwest-Fryslân voor een idee van het aanbod.

Woudsend: een dorp met karakter

Woudsend is een dorp in de gemeente Súdwest-Fryslân, omringd door water en groen. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 8,43 en zegt: "Het is hier zo mooi, ik geniet iedere dag van mijn omgeving, vriendelijkheid heerst er ook." De buurt telt 1365 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige, veilige plek waar mensen elkaar kennen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 400 meter. Basisschool De Opstekker is ook dichtbij, op 400 meter lopen. Er zijn meerdere basisscholen in de omgeving, zoals de Van Haersma Buma School op 4,7 km. Het treinstation ligt op 11,7 km, dus je bent vooral op de auto of fiets aangewezen voor verder weg.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wonen aan water Makelaars Sneek aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.100.000
Prijs per m²€ 3.488
Woonoppervlakte602m²
Perceeloppervlakte2585m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtWoudsend
WijkWoudsend
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

De Kolk 4, Woudsend

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Corine
12-12-2024
Mooie veilige omgeving

Het is hier zo mooi, ik geniet iedere dag van mijn omgeving, vriendelijkheid heerst er ook. Ik onderhoud een plantsoen voor de deur en ik oogst vooral lof uit de buurt. Rommel ruimen we met elkaar op. Ik voel me veilig en happy

Buurt statistieken

Gegevens uit Woudsend

Inwoners1.365
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Op 'e Romte 15
452m
PLUS
Koaldyk 11
3567m
PLUS
Bogermanstraat 32
5654m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool De Opstekker
Basisonderwijs · 147 leerlingen
3918m
Van Haersma Buma School
Basisonderwijs · 65 leerlingen
4670m

Veelgestelde vragen

Over De Kolk 4, Woudsend

Welk energielabel heeft De Kolk 4?

De woning aan De Kolk 4 in Woudsend heeft energielabel A.

Is €2.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.100.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 602 m² met een perceel van 2585 m² en energielabel A. In Woudsend zijn vergelijkbare objecten schaars, dus de prijs is marktconform voor dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe is de bereikbaarheid van Woudsend?

Woudsend ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,7 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals de supermarkt (SPAR op 400 m) en basisschool (400 m) ben je dichtbij, maar voor grotere steden ben je aangewezen op de auto.