Vrijstaande woning te koop: De Messemaker 43, Cuijk

De Messemaker 43

Cuijk Padbroek, Land van Cuijk

€ 1.049.000
Buurt Cuijk Padbroek, CuijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
42% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Cuijk

Deze vrijstaande woning uit 2011 staat in een rustige buurt van Cuijk. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 925 m² is er veel ruimte. Het energielabel A betekent dat de woning zuinig is. De vraagprijs van €1.049.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: in de gemeente worden vrijstaande woningen in Land van Cuijk gemiddeld voor een lager bedrag aangeboden.

De buurt Cuijk Padbroek

Cuijk Padbroek is een ruime, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 3.560 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud. Het is een plek waar gezinnen en ouderen zich thuis voelen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien. Meer weten? Bekijk de buurt Cuijk Padbroek.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Coop of Aldi op iets meer dan twee kilometer. Basisscholen als De Wingerd en Basisschool Harlekijn zitten op loopafstand, net als kinderdagverblijven. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij. De gemeente Land van Cuijk biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.049.000
Prijs per m²€ 5.550
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte925m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtCuijk Padbroek
WijkCuijk
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

De Messemaker 43, Cuijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Cuijk Padbroek

Inwoners3.560
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Cuijk Padbroek

Woningvoorraad1.600
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Grotestraat 99
1233m
Coop
Maasburg 24
2256m
Albert Heijn
Smidstraat 70
2352m

Scholen

16 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Wingerd
Speciaal onderwijs · 96 leerlingen
353m
De Wingerd
Speciaal onderwijs · 16 leerlingen
402m
Basisschool Harlekijn
Basisonderwijs · 126 leerlingen
915m

Veelgestelde vragen

Over De Messemaker 43, Cuijk

Welk energielabel heeft De Messemaker 43?

De woning aan De Messemaker 43 in Cuijk heeft energielabel A.

Is de prijs van €1.049.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €553.444, maar dat komt doordat deze woning met 189 m² en een perceel van 925 m² veel groter is dan gemiddeld. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.970, wat bij deze oppervlakte neerkomt op circa €750.000. De meerprijs weerspiegelt het grote perceel en de kwaliteit van de woning.

Hoe is de buurt Cuijk Padbroek om in te wonen?

Cuijk Padbroek is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loop- of fietsafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 22,2% van de koopwoningen label A, en nog eens 11,1% label A+.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, goed te doen met de fiets of een korte autorit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Harlekijn (0,9 km) en De Wingerd (0,4 km). Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, op 0,9 km.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 925 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. De exacte indeling van de tuin is niet gespecificeerd, maar er is volop buitenruimte.

Buitenstate Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen