Vrijstaande woning te koop: De Ontmoeting 39, Amersfoort
KopenAmersfoortVrijstaande woningenDe Ontmoeting 39

De Ontmoeting 39

De Verwondering en omgeving, Amersfoort

€ 825.000
Buurt De Verwondering en omgeving, AmersfoortBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan De Ontmoeting 39 in Amersfoort ademt rust en ruimte. Met 173 m² woonoppervlak en een perceel van 305 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1992 is in de loop der jaren goed onderhouden en voelt modern aan. De vraagprijs van €825.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Amersfoort.

De Verwondering e.o.

De woning ligt in de buurt De Verwondering e.o., een groene en rustige wijk in Kattenbroek. De buurt telt ruim 1.000 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 714 meter, of bij Ekoplaza en Jumbo, beide op loopafstand. Kinderen kunnen naar Openbaar Kindcentrum De Meander, om de hoek op 287 meter, of naar de P.C. basisschool Gabrie Mehenschool op 301 meter. De gemeente Amersfoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Govaert Makelaardij Verhuur & Beheer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 4.769
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte305m²
Bouwjaar1992
BuurtDe Verwondering en omgeving
WijkKattenbroek
GemeenteAmersfoort

Locatie

De Ontmoeting 39, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit De Verwondering en omgeving

Inwoners1.060
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
Emiclaerhof 142
714m
Ekoplaza
De Beurs 61-65
763m
Jumbo
Emiclaerhof 248
889m

Scholen

72 binnen 5 km

Openbaar Kindcentrum De Meander
Basisonderwijs · 209 leerlingen
287m
P.C. basisschool Gabrie Mehenschool
Basisonderwijs · 149 leerlingen
301m
Kindcentrum de Breede Hei
Basisonderwijs · 146 leerlingen
403m

Veelgestelde vragen

Over De Ontmoeting 39, Amersfoort

Is €825.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €825.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 173 m² met een perceel van 305 m² in Amersfoort. De woning verkeert in goede staat en heeft een bouwjaar van 1992. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de rustige buurt De Verwondering e.o. in Kattenbroek. Het treinstation van Amersfoort ligt op 3,6 km afstand, dus je bent er met de fiets of auto snel. De omgevingsadressendichtheid is 2204, wat duidt op een stedelijke omgeving met goede voorzieningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbaar Kindcentrum De Meander ligt op 287 meter, P.C. basisschool Gabrie Mehenschool op 301 meter, en Kindcentrum de Breede Hei op 403 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Amersfoort, op 2,3 km afstand.