Vrijstaande woning te koop: Deense Hoek 18, Lieshout
KopenLaarbeekVrijstaande woningenDeense Hoek 18

Deense Hoek 18

Verspreide huizen Lieshout, Laarbeek

€ 1.995.000
Buurt Verspreide huizen Lieshout, LieshoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 476m²
476m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan Deense Hoek 18 in Lieshout ademt rust en ruimte. Het huis uit 2007 is met 476 m² woonoppervlak bijzonder royaal, en het perceel van 2881 m² biedt een weelde aan tuin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €1.995.000 is dit een woning voor wie het beste zoekt. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Laarbeek worden gemiddeld voor een lager bedrag aangeboden, maar deze woning is uitzonderlijk in omvang en staat.

De buurt: Verspreide huizen Lieshout

De buurt Verspreide huizen Lieshout is een landelijke omgeving met veel rust. De buurt telt zo'n 700 inwoners, waarvan het grootste deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met 110 huishoudens met kinderen. De woningvoorraad bestaat vrijwel volledig uit eengezinswoningen (98%), en 91% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene wijk met veel ruimte.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op ongeveer een kwartier lopen. Ook MCD en PLUS zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen is basisschool De Sprankel om de hoek, op 1,1 km afstand. Andere scholen in de buurt zijn Brede School Heuvelrijk en Basisschool Bernadette. De gemeente Laarbeek biedt een fijne mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raaijmakers Makelaardij. Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.995.000
Prijs per m²€ 4.191
Woonoppervlakte476m²
Perceeloppervlakte2881m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Lieshout
WijkLieshout
GemeenteLaarbeek

Locatie

Deense Hoek 18, Lieshout

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Lieshout

Inwoners700
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 54A
1372m
MCD
Kerkstraat 7
3945m
Jumbo
Heuvelplein 73
4048m

Scholen

16 binnen 5 km

De Sprankel
Basisonderwijs · 247 leerlingen
1101m
Brede School Heuvelrijk
Basisonderwijs · 132 leerlingen
2913m
Basisschool Bernadette
Basisonderwijs · 135 leerlingen
3278m

Veelgestelde vragen

Over Deense Hoek 18, Lieshout

Welk energielabel heeft Deense Hoek 18?

De woning aan Deense Hoek 18 in Lieshout heeft energielabel A.

Is €1.995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij de uitzonderlijke kenmerken: 476 m² woonoppervlak, een perceel van 2881 m², bouwjaar 2007 en energielabel A. Vrijstaande woningen in Laarbeek worden gemiddeld voor een lager bedrag verkocht, maar deze woning is uniek in zijn soort. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Lieshout, in de gemeente Laarbeek. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,2 km afstand. Voor de auto zijn de N279 en A50 op enkele minuten rijden bereikbaar. De omgeving is rustig en landelijk.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 2007?

Een woning uit 2007 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Denk aan periodiek schilderwerk, cv-ketelonderhoud en eventueel dak- of kozijncontrole. Het energielabel A geeft aan dat de woning goed geïsoleerd is, wat bijdraagt aan lagere energiekosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool De Sprankel ligt op 1,1 km, Brede School Heuvelrijk op 2,9 km en Basisschool Bernadette op 3,3 km. Voor voortgezet onderwijs is Commanderij College locatie De Laarbeecke op 3,3 km afstand.

Hoe is de veiligheid in de buurt Verspreide huizen Lieshout?

De buurt is rustig en veilig. In de CBS-data worden 17 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, wat laag is gezien het inwonertal van 700. Het is een landelijke omgeving waar overlast zelden voorkomt.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?