Vrijstaande woning te koop: Spechtlaan 4, Lieshout

Spechtlaan 4

Verspreide huizen Lieshout, Laarbeek

€ 1.250.000
Buurt Verspreide huizen Lieshout, LieshoutBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 267m²
267m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Spechtlaan in Lieshout ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 267 m² en een perceel van maar liefst 8320 m² is er volop plek voor een gezin, hobby's of een eigen tuinparadijs. De woning uit 1954 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Laarbeek met een dergelijk perceel.

Buurt Verspreide huizen Lieshout

De buurt Verspreide huizen Lieshout is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 700 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een rustige wijk met veel groen en ruimte. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 147, wat duidt op een zeer rustige woonplek.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo op 2,8 km afstand of bij de Albert Heijn op 3,2 km. Voor de kinderen is er de Brede School Heuvelrijk op 1,6 km lopen, of De Sprankel op 2,5 km. De gemeente Laarbeek biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,1 km en een restaurant op 1,8 km. Het treinstation ligt op 8,2 km, dus je bent aangewezen op de auto voor verder reizen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raaijmakers Makelaardij. Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 4.682
Woonoppervlakte267m²
Perceeloppervlakte8320m²
Bouwjaar1954
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen Lieshout
WijkLieshout
GemeenteLaarbeek

Locatie

Spechtlaan 4, Lieshout

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Lieshout

Inwoners700
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 54A
2804m
Albert Heijn
Vincent van Goghstraat 37
3247m
Jumbo
De Smidse 1
3450m

Scholen

17 binnen 5 km

Brede School Heuvelrijk
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1631m
De Sprankel
Basisonderwijs · 247 leerlingen
2519m
Kindcentrum De Nieuwe Linde
Basisonderwijs · 165 leerlingen
2851m

Veelgestelde vragen

Over Spechtlaan 4, Lieshout

Welk energielabel heeft Spechtlaan 4?

De woning aan Spechtlaan 4 in Lieshout heeft energielabel D.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar gezien het enorme perceel van 8320 m² en de woonoppervlakte van 267 m² is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning in deze regio. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door de unieke combinatie van ruimte en rust.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1954 en heeft energielabel D. Dat betekent dat er waarschijnlijk nog verbeteringen mogelijk zijn op het gebied van isolatie en energiezuinigheid. Een bouwtechnische keuring kan meer duidelijkheid geven.

Hoe is het leven in de buurt Verspreide huizen Lieshout?

Het is een zeer rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen en groen. De meeste inwoners zijn 45 jaar of ouder, en er wonen relatief weinig kinderen. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je hebt veel privacy en ruimte. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op enkele kilometers afstand te vinden.