Vrijstaande woning te koop: Dennenlaan 9, Epe
Verkocht onder voorbehoud
KopenEpeVrijstaande woningenDennenlaan 9

Dennenlaan 9

Epe Noord, Epe

€ 1.495.000
Buurt Epe Noord, EpeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 331m²
331m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Dennenlaan in Epe ligt op een perceel van maar liefst 6730 m², omringd door groen. Met 331 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1980 biedt de woning veel mogelijkheden voor wie van ruimte houdt. De prijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het royale aanbod. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Epe.

Buurt Epe Noord

De woning ligt in de buurt Epe Noord, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 1170 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel huishoudens zonder kinderen. Het is een niet-stedelijk gebied met een lage omgevingsadressendichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt op twee straten verder, of bij de Albert Heijn op tien minuten lopen. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de W.G. van de Hulstschool en de Openbare Basisschool Hoge Weerdschool, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is te vinden op de RSG N.O. Veluwe, ook op fietsafstand. De gemeente Epe biedt een groene omgeving met veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Haan Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 4.517
Woonoppervlakte331m²
Perceeloppervlakte6730m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtEpe Noord
WijkEpe
GemeenteEpe

Locatie

Dennenlaan 9, Epe

Buurt statistieken

Gegevens uit Epe Noord

Inwoners1.170
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Dekamarkt
Hoge Weerd 18-20
1990m
Albert Heijn
Sint Martinusplein 8
2547m
Dekamarkt
Markt 8
2581m

Scholen

17 binnen 5 km

W.G. van de Hulstschool
Basisonderwijs · 142 leerlingen
1443m
Openbare Basisschool Hoge Weerdschool
Basisonderwijs · 133 leerlingen
1443m
Jenaplanbasisschool 't Hogeland
Basisonderwijs · 159 leerlingen
2363m

Veelgestelde vragen

Over Dennenlaan 9, Epe

Welk energielabel heeft Dennenlaan 9?

De woning aan Dennenlaan 9 in Epe heeft energielabel C.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte en het royale perceel van 6730 m². Vergelijkbare vrijstaande woningen in Epe zijn vaak kleiner of hebben een kleiner perceel. De prijs is marktconform voor een woning van deze omvang in deze buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Epe?

Het treinstation ligt op 9,5 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De dichtstbijzijnde bushaltes zijn op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1980?

Een woning uit 1980 heeft doorgaans onderhoud nodig aan installaties zoals de cv-ketel en het dak. Het energielabel C is redelijk, maar isolatie kan mogelijk verbeterd worden.

Zijn er scholen in de buurt?