Vrijstaande woning te koop: Dierick Boutsstraat 12, Axel
KopenTerneuzenVrijstaande woningenDierick Boutsstraat 12

Dierick Boutsstraat 12

Kern Axel, Terneuzen

€ 649.000
Buurt Kern Axel, AxelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 303m²
303m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Axel

Deze vrijstaande woning aan de Dierick Boutsstraat in Axel ademt ruimte en rust. Met 303 m² woonoppervlak en een perceel van 722 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. De woning uit 1984 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Terneuzen.

Kern Axel: een dorpse gemeenschap

Axel is een dorp waar het leven overzichtelijk en gemoedelijk is. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 8,38 en zegt: "Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt." Het dorp telt ruim 7000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Kern Axel heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Prinses Marijkeschool, die op loopafstand ligt. Voor de boodschappen zijn de Aldi en Albert Heijn beide om de hoek. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Terneuzen biedt een landelijke omgeving met stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GeuS uw makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 2.142
Woonoppervlakte303m²
Perceeloppervlakte722m²
Bouwjaar1984
EnergielabelB
BuurtKern Axel
WijkKern Axel
GemeenteTerneuzen

Locatie

Dierick Boutsstraat 12, Axel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Jdp
15-09-2024
Axel

Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt. Het is erg hygiënisch. Onderwijs is zeer goed. Allemaal aardige docenten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Axel

Inwoners7.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Tuinstraat 3+5
694m
Albert Heijn
Szydlowskiplein 20 22
744m
SPAR
Plein 19
4457m

Scholen

6 binnen 5 km

Prinses Marijkeschool
Basisonderwijs · 122 leerlingen
714m
Basisschool Sterrenpracht
Basisonderwijs · 177 leerlingen
840m
Sint Antoniusschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
866m

Veelgestelde vragen

Over Dierick Boutsstraat 12, Axel

Welk energielabel heeft Dierick Boutsstraat 12?

De woning aan Dierick Boutsstraat 12 in Axel heeft energielabel B.

Is €649.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 303 m² met een perceel van 722 m² in Axel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar gezien de ruime oppervlakte en het energielabel B is dit een reële prijs.

Hoe is het leven in Axel?

Axel is een dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners waarderen de nabijheid van voorzieningen: scholen, supermarkten en een park zijn op loopafstand. Het is er rustig en overzichtelijk.

Wat is de afstand tot het treinstation?