Vrijstaande woning te koop: Domies Laand 4, Zandeweer

Domies Laand 4

Zandeweer, Het Hogeland

€ 492.500
Buurt Zandeweer, ZandeweerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 166m²
166m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zandeweer

Deze vrijstaande woning aan Domies Laand 4 ligt in het rustige Zandeweer, een dorp waar je nog echt tot rust komt. Het huis uit 2003 is met 166 m² woonoppervlak ruim opgezet en staat op een perceel van maar liefst 1518 m². De woning wordt nu aangeboden voor € 492.500, een prijs die past bij de royale oppervlakte en de rustige ligging. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Het Hogeland.

De buurt Zandeweer

Zandeweer is een klein dorp met zo'n 490 inwoners, waar het aandeel gezinnen met kinderen (85 huishoudens) en ouderen (105 inwoners van 65+) opvalt. De sfeer is er gemoedelijk en dorps. De buurt Zandeweer is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), met een lage omgevingsadressendichtheid van 96 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl of Aldi, beide op zo'n 2 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Dalton Basis School Nijenstein, zit op 150 meter. Ook kinderdagverblijven zijn om de hoek. Voor de middelbare school moeten kinderen naar Uithuizen, zo'n 2 km verderop. De gemeente Het Hogeland biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,9 km en een huisartsenpraktijk op 3,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tebbens Torringa makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 492.500
Prijs per m²€ 2.967
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte1518m²
Bouwjaar2003
BuurtZandeweer
WijkKantens
GemeenteHet Hogeland

Locatie

Domies Laand 4, Zandeweer

Buurt statistieken

Gegevens uit Zandeweer

Inwoners490
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Lidl
Molenerf 9
2061m
Aldi
Molenerf 11
2061m
Jumbo
Oosterstraat 2
2126m

Scholen

11 binnen 5 km

Openbare Dalton Basis School Nijenstein
Basisonderwijs · 45 leerlingen
154m
Christelijke Basisschool Koning Willem-Alexander
Basisonderwijs · 112 leerlingen
1881m
Rooms Katholieke Basisschool De Schelp
Basisonderwijs · 92 leerlingen
1893m

Veelgestelde vragen

Over Domies Laand 4, Zandeweer

Is € 492.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 492.500 past bij een vrijstaande woning uit 2003 met 166 m² woonoppervlak en een perceel van 1518 m² in een rustig dorp. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een marktconforme prijs is, al hangt de uiteindelijke waarde af van de staat en de exacte ligging.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1518 m² groot, wat ruimte biedt voor een flinke tuin, eventueel een schuur of extra buitenruimte. De exacte mogelijkheden hangen af van het bestemmingsplan, maar met zo'n groot perceel heb je veel vrijheid voor eigen invulling.

Wat is de afstand tot voorzieningen zoals winkels en scholen?

De dichtstbijzijnde supermarkten (Lidl en Aldi) liggen op ongeveer 2 km afstand. De basisschool Openbare Dalton Basis School Nijenstein zit op 150 meter lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Uithuizen, op 2,1 km. Het treinstation is 3,9 km verderop.