Vrijstaande woning te koop: Donkbeemd 22, Lage Mierde

Donkbeemd 22

Lage Mierde, Reusel-De Mierden

€ 635.000
Buurt Lage Mierde, Lage MierdeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 194m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lage Mierde

Deze vrijstaande woning aan de Donkbeemd 22 ademt rust en ruimte. Met 194 m² woonoppervlak op een perceel van 586 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning uit 1980 heeft energielabel C, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. Met een vraagprijs van €635.000 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Reusel-De Mierden, maar dat past bij de royale oppervlakte.

Lage Mierde: een dorp waar je elkaar kent

Lage Mierde is een kleine, hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,88. Een bewoner zegt: "Het is een heel gezellige buurt waar iedereen elkaar kent, ook is er een klein speeltuintje voor wat kleinere kinderen." De buurt telt zo'n 1470 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een typische Lage Mierde-gemeenschap waar de sociale cohesie hoog is.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt op ruim 5 km afstand. Basisschool D'n Opstap vind je om de hoek, op 400 meter lopen. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen naar Reusel of verder. De gemeente Reusel-De Mierden biedt een landelijke omgeving met veel natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ben Straatman aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 3.273
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte586m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtLage Mierde
WijkLage Mierde
GemeenteReusel-De Mierden

Locatie

Donkbeemd 22, Lage Mierde

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
Jesse
07-01-2025
Rustige en gezellige buurt

Het is een heel gezellige buurt waar iedereen me kaar kent ook is er een klein speeltuintje voor wat kleinere kinderen

Buurt statistieken

Gegevens uit Lage Mierde

Inwoners1.470
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Lage Mierde

Woningvoorraad667
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Schoolstraat 19
5256m
Albert Heijn
Markt 6
5374m
Jumbo
Markt 6
5401m

Scholen

6 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool D'n Opstap
Basisonderwijs · 109 leerlingen
412m
Basisschool De Akkerwinde
Basisonderwijs · 173 leerlingen
2760m
Sint Clemensschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 67 leerlingen
3218m

Veelgestelde vragen

Over Donkbeemd 22, Lage Mierde

Welk energielabel heeft Donkbeemd 22?

De woning aan Donkbeemd 22 in Lage Mierde heeft energielabel C.

Is €635.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €635.000 ligt 23% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€514.750). De woning is met 194 m² ook 31% groter dan het buurtgemiddelde van 148 m². De prijs per m² is met €3.274 iets lager dan het buurtgemiddelde van €3.502. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, maar de woning is aan de hoge kant geprijsd.

Hoe is de buurt Lage Mierde om in te wonen?

Lage Mierde is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners geven de buurt een 8,88 en noemen het gezellig en sociaal. Er is een klein speeltuintje voor kinderen. De buurt heeft weinig voorzieningen op loopafstand, maar biedt rust en ruimte.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 19,7 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten met de auto. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is noodzakelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool D'n Opstap ligt op 400 meter lopen. Andere basisscholen in de omgeving zijn De Akkerwinde (2,8 km) en Sint Clemensschool (3,2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Reusel of verder, op 8,3 km afstand.

Hoeveel woningen staan er te koop in Lage Mierde?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze vrijstaande woning er één is. De gemiddelde vraagprijs is €514.750, met een mediaan van €462.500. Het aanbod is beperkt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1980. Je kunt redelijke energiekosten verwachten, maar het is niet zo zuinig als een A-label. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A, dus deze woning scoort iets minder.

Ben Straatman
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk