Vrijstaande woning te koop: Dorpsstraat 42, Hummelo
Verkocht onder voorbehoud

Dorpsstraat 42

Hummelo, Bronckhorst

€ 1.475.000
Buurt Hummelo, HummeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 283m²
283m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Hummelo

Deze vrijstaande woning aan de Dorpsstraat 42 ligt in het rustige Hummelo, een dorp in de Achterhoek. Met 283 m² woonoppervlak en een perceel van 493 m² biedt de woning veel ruimte. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De prijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bronckhorst.

Hummelo: een dorp met karakter

Hummelo is een kleine, groene buurt met ongeveer 1010 inwoners. De bevolking is relatief oud: een derde is 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en ruimte. De buurt Hummelo kent een lage stedelijkheid (mate 5) en weinig voorzieningen, maar dat wordt gecompenseerd door de natuur.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 460 meter. De PLUS, Lidl en Albert Heijn zijn verder weg, op ruim 4 kilometer. Basisschool IKC de Woordhof is op loopafstand (570 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Doetinchem, op 5,2 kilometer. De gemeente Bronckhorst biedt een landelijke omgeving met veel rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thoma van Dijk Siebelink Makelaars Doetinchem op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 5.212
Woonoppervlakte283m²
Perceeloppervlakte493m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtHummelo
WijkHummelo en Keppel
GemeenteBronckhorst

Locatie

Dorpsstraat 42, Hummelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Hummelo

Inwoners1.010
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 20
460m
PLUS
Slotlaan 137
4266m
Lidl
Ijsselstraat 2
4683m

Scholen

15 binnen 5 km

IKC de Woordhof
Basisonderwijs · 154 leerlingen
570m
ISK Doetinchem
Voortgezet onderwijs · 144 leerlingen
4148m
Openbare Basisschool de Klimtoren
Basisonderwijs · 90 leerlingen
4213m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 42, Hummelo

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 42?

De woning aan Dorpsstraat 42 in Hummelo heeft energielabel A.

Is €1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hummelo. De woning is groot (283 m²) en heeft een energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct te vergelijken, maar het prijsniveau past bij de luxe en het energielabel.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Dit is gunstig voor je maandelijkse uitgaven en draagt bij aan een duurzame leefomgeving.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,9 kilometer afstand. Dit is goed te doen met de auto of fiets. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden.