Vrijstaande woning te koop: Dreeslaan 33, Havelte
Verkocht onder voorbehoud

Dreeslaan 33

Havelte, Westerveld

€ 489.500
Buurt Havelte, HavelteBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 149m²
12% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Dreeslaan 33 in Havelte ademt de rust van het Drentse land. Met 149 m² woonoppervlak en een perceel van 404 m² is er ruimte genoeg. Het huis uit 1966 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Westerveld.

Havelte: dorpse sfeer met natuur om de hoek

Havelte is een dorp waar rust en ruimte centraal staan. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,21. Een bewoner zegt: "Fijne buurt met diverse leeftijden. Goede sfeer rustig tegen de natuur aan. Echt fijn wonen." Een ander noemt het "een heerlijk dorpje om te wonen, ons kent ons cultuur." De bevolking is gemiddeld wat ouder, met veel 65-plussers. De buurt Havelte heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven in Havelte

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Voor de kinderen is OBS De Bosrank om de hoek. Ook de PLUS en andere scholen zijn binnen handbereik. De gemeente Westerveld biedt voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zandbergen makelaardij | NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 3.285
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte404m²
Bouwjaar1966
EnergielabelC
BuurtHavelte
WijkHavelte
GemeenteWesterveld

Locatie

Dreeslaan 33, Havelte

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

8.1
Kerkvliet
12-10-2025
Rustig ruimte natuur

Fijne buurt met diverse leeftijden. Goede sfeer rustig tegen de natuur aan. Echt fijn wonen

8.8
T.D.
18-01-2025
Heerlijk dorps

Een heerlijk dorpje om te wonen, ons kent ons cultuur. School, winkels en zwembad op loopafstand.

1.8
S. Neuteboom
23-01-2024
Pestbuurt

Benepen volksbuurtje, met veel roddel en intrige. Pestcultuur. Uitsluiten van andersdenkenden. Als je import bent, niet 'volks' genoeg bent, als je sociale positie heel laag is, ben je zo mikpunt. Harde, wat hatelijke cultuur. Twee groepen: de golfclub-elite en de Boer en burger aanhang. Ik hoor bij geen van beiden en vind dus geen aansluiting. Opvallend vind ik de alcoholconsumptie en het vele geweld. Waar van weggekeken wordt. Hele eigen mores, eigen regels, eigen wetten. Een op zichzelf staande van de rest van het land losgeslagen gemeenschap. Ze hebben alleen respect voor regels als ze daarmee mensen die ze niet moeten kunnen knevelen. En die regels gelden dus nooit voor hen. Hele vreemde cultuur. Na 11 jaar verbaas ik me er nog elke dag over. De gemeente komt alleen op voor de eigen soort. Heel erg autoritair, bevooroordeeld en corrupt. Corrupt: vriendjespolitiek en belangenverstrengeling. Eenzijdig dossier tegen mensen aanleggen die ze niet moeten. Qua natuur: alles wordt gesloopt, sinds 10 jaar. De bossen zijn uitgedund, leeggeroofd voor financieel gewin. Voorzieningen: zonder auto zit je overal ver vanaf en de bus rijdt soms helemaal niet. Dus dan sta je een uur bij de bushalte op de volgende te wachten. Ik moet wel eens denken aan Pommetje Horlepiep, hier.