Vrijstaande woning te koop: Driemolensweg 4, Lexmond

Driemolensweg 4

Lexmond buitengebied oost, Vijfheerenlanden

€ 1.379.000
Buurt Lexmond buitengebied oost, LexmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 268m²
268m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Lexmond

Deze vrijstaande woning aan de Driemolensweg 4 in Lexmond ademt rust en ruimte. Met 268 m² woonoppervlak op een perceel van 2410 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €1.379.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Vijfheerenlanden.

Lexmond buitengebied oost

De woning ligt in de buurt Lexmond buitengebied oost, een landelijke omgeving met 250 inwoners. De buurt is rustig, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (88%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar mensen graag wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij SPAR (713 m). Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: CBS Het Kompas (643 m) en obs Prinses Wilhelmina (721 m). De gemeente Vijfheerenlanden biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op 1,5 km afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tulp Makelaars Woon & Vermogenswijs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.379.000
Prijs per m²€ 5.146
Woonoppervlakte268m²
Perceeloppervlakte2410m²
Bouwjaar1968
EnergielabelA
BuurtLexmond buitengebied oost
WijkLexmond buitengebied
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Driemolensweg 4, Lexmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Lexmond buitengebied oost

Inwoners250
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
De Laak 43
713m
Coop
Ursulinenhof 77-79
4630m
Coop
Prinsengracht 32
4663m

Scholen

8 binnen 5 km

CBS Het Kompas
Basisonderwijs · 193 leerlingen
643m
obs Prinses Wilhelmina
Basisonderwijs · 52 leerlingen
721m
CBS Immanuel
Basisonderwijs · 64 leerlingen
3691m

Veelgestelde vragen

Over Driemolensweg 4, Lexmond

Welk energielabel heeft Driemolensweg 4?

De woning aan Driemolensweg 4 in Lexmond heeft energielabel A.

Is €1.379.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.379.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met 268 m² woonoppervlak en een groot perceel van 2410 m² in een landelijke omgeving. Het energielabel A is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Lexmond?

Lexmond ligt in de gemeente Vijfheerenlanden, in het buitengebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,1 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (234), wat duidt op een rustige, landelijke ligging.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: CBS Het Kompas (643 m) en obs Prinses Wilhelmina (721 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,9 km afstand. Er zijn ook kinderdagverblijven in de omgeving.