Vrijstaande woning te koop: Eaglelaan 39, Lelystad
Verkocht onder voorbehoud

Eaglelaan 39

Golfresort, Lelystad

€ 739.000
Buurt Golfresort, LelystadBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 262m²
262m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Eaglelaan

Deze vrijstaande woning aan de Eaglelaan 39 in Lelystad ademt rust en ruimte. Met 262 m² woonoppervlak op een perceel van 1045 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2007 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €739.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Lelystad.

Buurt Golfresort

De woning ligt in de buurt Golfresort, een rustige en groene wijk. Een bewoner zegt: "Heerlijk rustig en groen wonen. Zo heerlijk rustig met het Zuigerplasbos als achtertuin." De buurt telt 1245 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de omgeving is niet stedelijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,6 km afstand, of bij Dekamarkt op 2,9 km. In de buurt zijn ook scholen, zoals basisschool De Boeier op 1,9 km en De Windroos op 2,1 km. De gemeente Lelystad biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,3 km en een park op 1,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dop Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 2.821
Woonoppervlakte262m²
Perceeloppervlakte1045m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtGolfresort
WijkKustwijk
GemeenteLelystad

Locatie

Eaglelaan 39, Lelystad

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Melinda
04-12-2024
Heerlijk rustig en groen wonen

Sinds 4 jaar woonachtig op het golf resort en nog geen seconde spijt gehad. Zo heerlijk rustig met het zuigerplasbos als achtertuin. Heerlijk wandelen met de honden langs het Ijsselmeer of het bos in. De controle in de wijk is ook groot, bijna iedereen heeft wel 1 of meerdere camera’s. Tevens is er een buurtapp voor allerlei meldingen, zodat als er wat in de wijk gebeurd iedereen gelijk op de hoogte is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Golfresort

Inwoners1.245
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Kempenaar 03- 41
2641m
Dekamarkt
Weversstraat 34
2897m
Lidl
Passage 1
2978m

Scholen

29 binnen 5 km

Dokter Herman Bekiusschool
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
1774m
Aurum College
Speciaal onderwijs · 200 leerlingen
1818m
De Rede
Speciaal onderwijs · 115 leerlingen
1860m

Veelgestelde vragen

Over Eaglelaan 39, Lelystad

Welk energielabel heeft Eaglelaan 39?

De woning aan Eaglelaan 39 in Lelystad heeft energielabel A.

Is de prijs van €739.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €739.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 262 m² met een perceel van 1045 m² in Lelystad. Het energielabel A en het bouwjaar 2007 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.