Vrijstaande woning te huur: Edelstenenbaan 97, Ijsselstein
Verkocht onder voorbehoud
HurenIJsselsteinVrijstaande woningenEdelstenenbaan 97

Edelstenenbaan 97

IJsselveld-West, IJsselstein

€ 2.450 p.m.
Buurt IJsselveld-West, IjsselsteinBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in IJsselstein

Deze vrijstaande woning aan de Edelstenenbaan 97 ademt ruimte en rust. Met 125 m² woonoppervlak en een perceel van 156 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De huurprijs van €2.450 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in IJsselstein, maar dat past bij het formaat en de zuinigheid.

Buurt IJsselveld-West

IJsselveld-West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De bewoners zijn een mix van gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. CBS-cijfers laten zien dat de buurt een doorsnee inkomen heeft. De buurt IJsselveld-West biedt een prettige woonomgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (609 m). De kinderen lopen naar de Basisschool (269 m) of de Agnesschool (407 m). Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een Jumbo op 1 km en een Albert Heijn op 1,7 km. De gemeente IJsselstein heeft alles wat je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reinerie Garantiemakelaars IJsselstein aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.450 p.m.
Prijs per m²€ 20 p.m.
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1973
EnergielabelA+
BuurtIJsselveld-West
WijkIJsselstein
GemeenteIJsselstein

Locatie

Edelstenenbaan 97, Ijsselstein

Buurt statistieken

Gegevens uit IJsselveld-West

Inwoners2.820
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit IJsselveld-West

Woningvoorraad1.305
Gem. WOZ-waarde€ 370.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
De Clinckhoeff 2
609m
Jumbo
Televisiebaan 102
1008m
Jumbo
De Biezen 11
1589m

Scholen

39 binnen 5 km

Basisschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
269m
Agnesschool
Basisonderwijs · 240 leerlingen
407m
Kindcentrum De Minstreel
Basisonderwijs · 434 leerlingen
1169m

Veelgestelde vragen

Over Edelstenenbaan 97, Ijsselstein

Welk energielabel heeft Edelstenenbaan 97?

De woning aan Edelstenenbaan 97 in Ijsselstein heeft energielabel A+.

Is de huurprijs van €2.450 marktconform voor deze woning?

De huurprijs van €2.450 ligt 40% boven het buurtgemiddelde van €1.751. Dat is fors, maar deze woning is ook groter (125 m²) en energiezuiniger (A+) dan de gemiddelde huurwoning in IJsselveld-West. De prijs per m² is €19,60, terwijl het buurtgemiddelde €14,01 is. Het is dus een premium woning.

Wat is de buurt IJsselveld-West voor een wijk?

IJsselveld-West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (64%). Er wonen ongeveer 2.820 mensen, waarvan een derde 65-plus. Het is een gemengde buurt met gezinnen en ouderen. De stedelijkheid is matig (omgevingsadressendichtheid 1.707), dus het voelt ruim en niet te druk.

Zijn er goede scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool op 269 m en Agnesschool op 407 m. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op 609 m het dichtstbij. Ook zijn er andere supermarkten binnen 2 km, zoals een tweede Jumbo en Albert Heijn.

Hoe is het energielabel A+ en wat betekent dat voor de stookkosten?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage energiekosten hebt. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen. Je hoeft geen hoge stookkosten te verwachten.

Hoe veilig is IJsselveld-West?

In de buurt zijn in totaal 121 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. Het is geen onveilige buurt, maar het is goed om alert te blijven.

Reinerie Garantiemakelaars IJsselstein
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Reinerie Garantiemakelaars IJsselstein
reinerie.nl
Bekijk
Reinerie Garantiemakelaars IJsselstein
garantiemakelaars.nl
Bekijk