Vrijstaande woning te koop: Eikenlaan 32, Oostkapelle
KopenVeereVrijstaande woningenEikenlaan 32

Eikenlaan 32

Randduin, Veere

€ 1.095.000
Buurt Randduin, OostkapelleBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
58% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Eikenlaan in Oostkapelle ademt rust en ruimte. Met 188 m² woonoppervlak en een perceel van 900 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1977. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Veere.

De buurt Randduin

Randduin is een rustige buurt in Oostkapelle, met veel oudere inwoners en weinig voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Rustige buurt. Weinig overlast." De buurt telt 370 inwoners, waarvan meer dan de helft 65 jaar of ouder is. Het is een groene, stille omgeving. Bekijk ook de buurt Randduin voor meer cijfers.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je vooral vogels, want de straat is rustig. Voor boodschappen rijd je naar de Jumbo op 1,3 km afstand, twee straten verder. De dichtstbijzijnde basisschool, Eben Haezerschool, ligt op 900 meter lopen. Ook kinderdagverblijf De Lispeltuut is om de hoek. De gemeente Veere biedt verder vooral natuur en strand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Wisse Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 5.824
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtRandduin
WijkOostkapelle
GemeenteVeere

Locatie

Eikenlaan 32, Oostkapelle

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
De jong
01-02-2025
Rustige buurt.

Rustige buurt. Weinig overlast.

Buurt statistieken

Gegevens uit Randduin

Inwoners370
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 20
1327m
Albert Heijn
Traverse 2
3477m
MCD
Dorpsplein 17
4034m

Scholen

6 binnen 5 km

Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
836m
Samenwerkingsschool De Lispeltuut
Basisonderwijs · 79 leerlingen
908m
Archipelschool De Golfslag
Basisonderwijs · 119 leerlingen
3309m

Veelgestelde vragen

Over Eikenlaan 32, Oostkapelle

Welk energielabel heeft Eikenlaan 32?

De woning aan Eikenlaan 32 in Oostkapelle heeft energielabel C.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Oostkapelle. De woning heeft 188 m² woonoppervlak en een perceel van 900 m², met energielabel C. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de buurt Randduin om in te wonen?

Randduin is een zeer rustige buurt met weinig overlast, zoals een bewoner bevestigt. De bevolking is overwegend ouder (65+), en er zijn weinig voorzieningen op loopafstand. Het is een groene, stille omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Eben Haezerschool op 836 meter en Samenwerkingsschool De Lispeltuut op 908 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Domburg of Middelburg, op ruim 10 km afstand.