Vrijstaande woning te koop: Elsboerlaan 59, Almelo
KopenAlmeloVrijstaande woningenElsboerlaan 59

Elsboerlaan 59

Vriezenveenseweg en omgeving Haghoek West, Almelo

€ 549.500
Buurt Vriezenveenseweg en omgeving Haghoek West, AlmeloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 482m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een vrijstaande woning

Deze vrijstaande woning aan de Elsboerlaan 59 in Almelo ademt rust en ruimte. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 415 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1966 geeft de woning een solide uitstraling, al is het energielabel D, iets om rekening mee te houden. De vraagprijs van €549.500 is marktconform voor vrijstaande woningen in Almelo.

Buurt Vriezenveenseweg en omgeving Haghoek West

De buurt staat bekend als een rustige, relaxte plek waar mensen vaak lang wonen. Een bewoner zegt: "Rustige relaxte buurt, waar de meeste mensen lang wonen." Een ander noemt het "een gezellige rustige volksbuurt" met veel groen. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 9,01. Het is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen (57%) en een doorsnee inkomensniveau. Meer weten? Bekijk de buurt Vriezenveenseweg en omgeving Haghoek West.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de PLUS om de hoek (op loopafstand). Voor de kinderen is de Montessori Basisschool twee straten verder, en het voortgezet onderwijs (Het Noordik Lyceum) ligt naast de deur. Ook een kinderdagverblijf vind je om de hoek. De gemeente Almelo biedt verder voldoende voorzieningen, al zijn winkels niet allemaal dichtbij, behalve de supermarkt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Team Sanders Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.500
Prijs per m²€ 2.970
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte415m²
Bouwjaar1966
EnergielabelD
BuurtVriezenveenseweg en omgeving Haghoek West
WijkNoorderkwartier
GemeenteAlmelo

Locatie

Elsboerlaan 59, Almelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.6
Christien
31-10-2025
Bijzonder

Rustige relaxte buurt, waar de meeste mensen lang wonen

8.4
Bert Simmering
11-10-2023
Leuke gezellige en rustige volksbuurt

Mijn buurt is een gezellige rustige volksbuurt waar je rustig kunt wonen met veel groen maar waar voorzieningen zoals winkels niet dicht in de omgeving zitten behalve de supermarkt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vriezenveenseweg en omgeving Haghoek West

Inwoners1.800
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

PLUS
Vriezenveenseweg 84
482m
Aldi
Ootmarsumsestraat 240
1225m
Lidl
Eskerplein 5
1354m

Scholen

49 binnen 5 km

Het Noordik Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1391 leerlingen
78m
Montessori Basisschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
250m
Het Mozaïek
Speciaal onderwijs · 101 leerlingen
274m

Veelgestelde vragen

Over Elsboerlaan 59, Almelo

Welk energielabel heeft Elsboerlaan 59?

De woning aan Elsboerlaan 59 in Almelo heeft energielabel D.

Is €549.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 185 m² in Almelo. Het perceel is met 415 m² ruim, maar het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om te zien of de prijs past bij jouw budget.