Vrijstaande woning te koop: Emmalaan 11, Kaag

Emmalaan 11

Kaag, Kaag en Braassem

€ 795.000
Buurt Kaag, KaagBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Aan het water in Kaag

Deze vrijstaande woning aan de Emmalaan ligt in het rustige Kaag, midden in het Groene Hart. Met 187 m² woonoppervlak en een ruime tuin is het een plek waar je tot rust komt. De woning uit 1960 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Kaag en Braassem van deze omvang.

Buurt Kaag

Kaag is een kleine, landelijke buurt met ongeveer 400 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, en de sfeer is er rustig en dorps. De buurt Kaag heeft een lage bebouwingsdichtheid, met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, hechte gemeenschap zien.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn op bijna 3 km afstand, of bij Vomar of Dirk om de hoek. Voor de kinderen is er de Rooms Katholieke basisschool St. Willibrordus op tien minuten lopen, en ook de Springplank en De Kinderbrug zijn binnen fietsafstand. De gemeente Kaag en Braassem biedt verder rust en ruimte, met het water en de natuur altijd dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wilbrink & v.d. Vlugt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 4.251
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte469m²
Bouwjaar1960
EnergielabelE
BuurtKaag
WijkOverig Alkemade
GemeenteKaag en Braassem

Locatie

Emmalaan 11, Kaag

Buurt statistieken

Gegevens uit Kaag

Inwoners400
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorhavenkwartier 68
2944m
Vomar
Hoofdstraat 167
3110m
Dirk
Wasbeekerlaan 63
3164m

Scholen

23 binnen 5 km

Rooms Katholieke basisschool St. Willibrordus
Basisonderwijs · 42 leerlingen
969m
Rooms Katholieke Basisschool de Springplank
Basisonderwijs · 242 leerlingen
2295m
RKBS De Kinderbrug
Basisonderwijs · 161 leerlingen
2315m

Veelgestelde vragen

Over Emmalaan 11, Kaag

Welk energielabel heeft Emmalaan 11?

De woning aan Emmalaan 11 in Kaag heeft energielabel E.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 187 m² in Kaag. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de grootte en de ligging. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, dus het is goed om dat mee te wegen.

Hoe is de bereikbaarheid van Kaag?

Kaag ligt in het Groene Hart, omringd door water en weilanden. De dichtstbijzijnde treinstation is op 8,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je een restaurant op 200 meter. Voor dagelijkse boodschappen moet je naar de supermarkten in de omliggende dorpen, zoals Albert Heijn op 2,9 km. Basisscholen zijn er binnen 1 km, maar voor middelbaar onderwijs en een huisarts moet je verder reizen.