Vrijstaande woning te koop: Emmalaan 3, Kaag

Emmalaan 3

Kaag, Kaag en Braassem

€ 1.395.000
Buurt Kaag, KaagBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 196m²
196m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Aan het water in Kaag

Deze vrijstaande woning aan de Emmalaan ligt in het rustige Kaag, midden in het Groene Hart. Met 196 m² woonoppervlak en een ruime tuin is het een plek waar je tot rust komt. De woning uit 1960 heeft energielabel C en is via Wilbrink & v.d. Vlugt Makelaars te koop voor €1.395.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Kaag en Braassem is de prijs marktconform voor een woning van dit formaat en deze ligging.

De buurt Kaag

Kaag is een kleine dorpsgemeenschap met ongeveer 400 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen (95%) en relatief veel oudere bewoners: bijna de helft is 45 tot 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch dorps: rustig en groen. De buurt Kaag is een plek waar je elkaar kent.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn op drie kilometer afstand, of bij Vomar of Dirk die ook in de buurt zitten. Voor de kinderen is er de Rooms Katholieke basisschool St. Willibrordus op nog geen kilometer lopen, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Kaag en Braassem biedt rust en ruimte, maar voorzieningen als een huisarts of bibliotheek zijn wel een stukje rijden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wilbrink & v.d. Vlugt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 7.117
Woonoppervlakte196m²
Perceeloppervlakte523m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtKaag
WijkOverig Alkemade
GemeenteKaag en Braassem

Locatie

Emmalaan 3, Kaag

Buurt statistieken

Gegevens uit Kaag

Inwoners400
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorhavenkwartier 68
2933m
Vomar
Hoofdstraat 167
3108m
Dirk
Wasbeekerlaan 63
3187m

Scholen

23 binnen 5 km

Rooms Katholieke basisschool St. Willibrordus
Basisonderwijs · 42 leerlingen
905m
Rooms Katholieke Basisschool de Springplank
Basisonderwijs · 242 leerlingen
2290m
RKBS De Kinderbrug
Basisonderwijs · 161 leerlingen
2358m

Veelgestelde vragen

Over Emmalaan 3, Kaag

Welk energielabel heeft Emmalaan 3?

De woning aan Emmalaan 3 in Kaag heeft energielabel C.

Is €1.395.000 een realistische vraagprijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 196 m² met een perceel van 523 m² in Kaag. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1960. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en het ruime woonoppervlak.

Hoe is de bereikbaarheid van Kaag zonder auto?

Kaag is een dorp in het Groene Hart, en het openbaar vervoer is beperkt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,3 km afstand. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving vermeld. Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets, want de dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,9 km.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 1960?