Vrijstaande woning te koop: Enzerinckweg 12, Vorden
KopenBronckhorstVrijstaande woningenEnzerinckweg 12

Enzerinckweg 12

Verspreide huizen Grote Veld, Bronckhorst

€ 236.550
Buurt Verspreide huizen Grote Veld, VordenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 563m²
563m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Vorden

Deze vrijstaande woning aan de Enzerinckweg 12 ligt midden in de natuur, ver weg van de drukte. Met een woonoppervlak van 563 m² en een gigantisch perceel van 35.871 m² is dit een plek voor wie van stilte en ruimte houdt. De woning uit 1970 vraagt om een eigenaar die de charme van een opknapper ziet. De vraagprijs van €236.550 is marktconform voor een dergelijk object in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Bronckhorst.

De buurt: Verspreide huizen Grote Veld

De buurt Verspreide huizen Grote Veld is een landelijk gebied met slechts 150 inwoners. Het is er stil en rustig, met veel oudere bewoners: 60 van de 150 zijn 65 jaar of ouder. De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen. Meer over de buurt Verspreide huizen Grote Veld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op Vorden of omringende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op twee straten verder (ongeveer 2 km). Ook Aldi en PLUS zijn op loopafstand (2 km). Voor schoolgaande kinderen is er basisonderwijs op 2 km (De Dorpsschool) en voortgezet onderwijs op 1,7 km (Kompaan College). De omgeving leent zich uitstekend voor wandelingen en fietstochten. De gemeente Bronckhorst staat bekend om zijn landelijke karakter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor de Boer Elburg op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 236.550
Prijs per m²€ 420
Woonoppervlakte563m²
Perceeloppervlakte35871m²
Bouwjaar1970
BuurtVerspreide huizen Grote Veld
WijkVorden
GemeenteBronckhorst

Locatie

Enzerinckweg 12, Vorden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Grote Veld

Inwoners150
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 18
2029m
Aldi
De Bleek 4
2057m
PLUS
Zutphenseweg 26
2288m

Scholen

4 binnen 5 km

Kompaan College
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
1721m
De Dorpsschool
Basisonderwijs · 114 leerlingen
2081m
Basisschool De Kraanvogel
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2386m

Veelgestelde vragen

Over Enzerinckweg 12, Vorden

Is €236.550 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €236.550 is marktconform voor een vrijstaande woning met een groot perceel in deze landelijke omgeving. De woning heeft een woonoppervlak van 563 m² en een perceel van 35.871 m², maar is wel een opknapper. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat de prijs in lijn ligt met wat gebruikelijk is voor dit type object.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Vorden, dus je bent afhankelijk van de auto. Het treinstation van Vorden ligt op 3,2 km afstand, wat ongeveer tien minuten lopen is.

Wat voor onderhoud is er nodig aan deze woning?

De woning is gebouwd in 1970 en heeft een woonoppervlak van 563 m². Het is een opknapper, dus er zal onderhoud nodig zijn aan bijvoorbeeld de installaties, het dak en de afwerking. Het energielabel is niet bekend, maar voor een woning uit die tijd kun je rekening houden met matige isolatie.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

In de directe omgeving zijn weinig voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) ligt op 2 km, de huisartsenpraktijk op 3,7 km en het basisonderwijs op 3 km. Voor uitgebreide voorzieningen moet je naar Vorden of Zutphen. De buurt is vooral geschikt voor wie van rust en natuur houdt.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 35.871 m², oftewel 3,5 hectare. Dat biedt enorme mogelijkheden voor bijvoorbeeld een paardenweide, een moestuin, of gewoon heel veel privacy. Houd wel rekening met onderhoudskosten en eventuele bestemmingsplannen.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt Verspreide huizen Grote Veld is erg rustig en landelijk. Er wonen vooral ouderen (60 van de 150 inwoners zijn 65+). Er zijn weinig voorzieningen, maar dat wordt gecompenseerd door de rust en ruimte. Het is een typische Achterhoekse omgeving met veel groen en stilte.