Vrijstaande woning te koop: Europaweg-Zuid 196, Landgraaf
KopenLandgraafVrijstaande woningenEuropaweg-Zuid 196

Europaweg-Zuid 196

Groenstraat, Landgraaf

€ 419.000
Buurt Groenstraat, LandgraafBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 281m²
281m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 400m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Landgraaf

Deze vrijstaande woning aan de Europaweg-Zuid in Landgraaf biedt met 281 m² woonoppervlak en een perceel van 445 m² veel ruimte. Het bouwjaar 1968 en energielabel E geven aan dat er kansen liggen voor verduurzaming. De vraagprijs van €419.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Landgraaf.

De buurt Groenstraat

De woning ligt in de buurt Groenstraat, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de CBS-cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit op 400 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals RKBS An d'r Put op 400 meter en Openbare Basisschool De Speurneus op 10 minuten lopen. Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Landgraaf biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ralf Trafas Makelaardij en Vastgoed op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.000
Prijs per m²€ 1.491
Woonoppervlakte281m²
Perceeloppervlakte445m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtGroenstraat
WijkUbach over Worms
GemeenteLandgraaf

Locatie

Europaweg-Zuid 196, Landgraaf

Buurt statistieken

Gegevens uit Groenstraat

Inwoners1.015
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Hovenstraat 128
400m
Jumbo
Portbeemden 1
2086m
PLUS
Raadhuisplein 14
2269m

Scholen

15 binnen 5 km

RKBS An d'r Put
Basisonderwijs · 180 leerlingen
397m
Openbare Basisschool De Speurneus
Basisonderwijs · 198 leerlingen
1062m
Oecumenische Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 356 leerlingen
1162m

Veelgestelde vragen

Over Europaweg-Zuid 196, Landgraaf

Welk energielabel heeft Europaweg-Zuid 196?

De woning aan Europaweg-Zuid 196 in Landgraaf heeft energielabel E.

Is de prijs van €419.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €419.000 voor een vrijstaande woning van 281 m² in Landgraaf is marktconform. De prijs per m² is relatief laag door het energielabel E en het bouwjaar 1968. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is een indicatie dat isolatie en installaties mogelijk aan vervanging toe zijn.

Hoe is de buurt Groenstraat om in te wonen?

Groenstraat is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar de PLUS-supermarkt en basisscholen zijn op loopafstand. Het treinstation is op 1,9 km.