Vrijstaande woning te koop: F.A. Molijnlaan 76, Nunspeet
KopenNunspeetVrijstaande woningenF.A. Molijnlaan 76

F.A. Molijnlaan 76

Nunspeet-Oost, Nunspeet

€ 1.099.000
Buurt Nunspeet-Oost, NunspeetBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Boni op 481m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Nunspeet-Oost

Deze vrijstaande woning aan de F.A. Molijnlaan 76 ademt ruimte en rust. Met een woonoppervlak van 219 m² en een perceel van maar liefst 2249 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1984 betekent dat de woning solide is gebouwd, maar wellicht toe is aan modernisering. De vraagprijs van €1.099.000 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met het gemiddelde van verkochte woningen in de buurt (€520.313). Kijk voor een overzicht van vrijstaande woningen in Nunspeet.

De buurt Nunspeet-Oost

Nunspeet-Oost is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen (88% van de woningvoorraad). De buurt scoort een 8,75 op basis van twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is erg goed op alle vlaktes, vooral de natuur is goed." Een ander noemt het een "Gezellig buurtje". De buurt telt ruim 9000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Nunspeet-Oost heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5, wat duidt op een gezinsvriendelijke omgeving.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Boni, dat om de hoek ligt. Ook Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Dr. A. Verschoor School (speciaal onderwijs) of de Immanuelschool, beide op fietsafstand. Voor het voortgezet onderwijs is Nuborgh College Veluvine dichtbij. De gemeente Nunspeet biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand en een restaurant in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bosrijck B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.099.000
Prijs per m²€ 5.018
Woonoppervlakte219m²
Perceeloppervlakte2249m²
Bouwjaar1984
BuurtNunspeet-Oost
WijkNunspeet
GemeenteNunspeet

Locatie

F.A. Molijnlaan 76, Nunspeet

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.3
Roel
15-11-2025
Goed

Het is erg goed op alle vlaktes vooral de natuur is goed

8.3
Sander
22-01-2025
Gezellige buurt en een mooi speeltuintje voor kinderen

Gezellig buurtje

Buurt statistieken

Gegevens uit Nunspeet-Oost

Inwoners9.055
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nunspeet-Oost

Woningvoorraad3.678
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Boni
Veldweg 6
481m
Lidl
Haverkamp 10
931m
Albert Heijn
Harderwijkerweg 18
943m

Scholen

17 binnen 5 km

Dr A Verschoor School
Speciaal onderwijs · 189 leerlingen
538m
Immanuelschool
Basisonderwijs · 299 leerlingen
947m
Nuborgh College Veluvine
Voortgezet onderwijs · 490 leerlingen
987m

Veelgestelde vragen

Over F.A. Molijnlaan 76, Nunspeet

Is €1.099.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.099.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs van €520.313 in de buurt. Wel is het perceel met 2249 m² uitzonderlijk groot, en het woonoppervlak van 219 m² is ruim. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.889, wat bij 219 m² neerkomt op circa €1.290.000. De prijs lijkt dus marktconform voor de oppervlakte, maar het is goed om te beseffen dat er in de buurt maar één andere vrijstaande woning te koop staat, voor €2.650.000.

Hoe snel worden woningen in Nunspeet-Oost verkocht?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 21 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt.

Wat is de sfeer in Nunspeet-Oost?

Bewoners geven de buurt een 8,75. Ze waarderen de natuur en de gezelligheid. Een bewoner zegt: "Het is erg goed op alle vlaktes, vooral de natuur is goed." Een ander noemt het een "Gezellig buurtje". De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en een speeltuintje voor kinderen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loop- of fietsafstand. De Dr. A. Verschoor School (speciaal onderwijs) ligt op 538 meter, de Immanuelschool (basisonderwijs) op 947 meter, en Nuborgh College Veluvine (voortgezet onderwijs) op 987 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal basisonderwijs in de omgeving.

Hoe is het met de voorzieningen in de buurt?

Supermarkten zoals Boni, Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Een huisartsenpraktijk bevindt zich op 800 meter, en er is een park op 600 meter. Het treinstation ligt op 2,2 km. De buurt heeft alles wat je dagelijks nodig hebt.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 83,3% van de woningen label A, en 16,7% label B. Het is dus aannemelijk dat deze woning ook een goed label heeft, maar check dit bij de makelaar.

Bosrijck B.V.