Vrijstaande woning te koop: G. Marconistraat 2, Almere
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlmereVrijstaande woningenG. Marconistraat 2

G. Marconistraat 2

Nobelhorst West, Almere

€ 682.500
Buurt Nobelhorst West, AlmereBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in een nieuwe wijk

Deze vrijstaande woning aan de G. Marconistraat staat in Nobelhorst West, een jonge wijk in Almere. Het huis uit 2017 is energiezuinig met label A en heeft een woonoppervlak van 132 m² op een perceel van 195 m². De vraagprijs van €682.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Almere.

Nobelhorst West

Nobelhorst West is een buurt in ontwikkeling, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De buurt is regelmatig onbereikbaar, omdat bij wegwerkzaamheden alle in en uitgangen tegelijk worden afgesloten. Verder is het een fijne en aardig veilige buurt." De buurt Nobelhorst West heeft een laag stedelijkheidsniveau, met 402 adressen per km².

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool Het Universum of De Verwondering, die om de hoek liggen. Voor de dagelijkse boodschappen moet je twee straten verder naar de Albert Heijn op twee kilometer, of de Lidl op iets meer dan twee kilometer. De gemeente Almere biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huisidee Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 682.500
Prijs per m²€ 5.170
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte195m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtNobelhorst West
WijkNobelhorst
GemeenteAlmere

Locatie

G. Marconistraat 2, Almere

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Matteo Notmeijer
05-11-2023
Nieuwbouw is vaak een chaos

De buurt is regelmatig onbereikbaar, omdat bij wegwerkzaamheden alle in en uitgangen tegelijk worden afgesloten. Verder is het een fijne en aardig veilige buurt. Aan scholen is oom geen gebrek, vanwege de basisschool en Montessori die momenteel in ontwikkeling is. Aan putten is soms wel een gebrek. De straten staan na een storm vrij vaak onder water. Kortom, er mag nog het een en ander gedaan worden, maar het begint zeker ergens op te lijken. Prima buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Nobelhorst West

Inwoners2.405
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
2066m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
2104m
Albert Heijn
Salsastraat 81
2129m

Scholen

52 binnen 5 km

Algemeen Bijzondere Basisschool Het Universum
Basisonderwijs · 418 leerlingen
265m
De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
298m
IKC De Woudreus
Basisonderwijs · 67 leerlingen
625m

Veelgestelde vragen

Over G. Marconistraat 2, Almere

Welk energielabel heeft G. Marconistraat 2?

De woning aan G. Marconistraat 2 in Almere heeft energielabel A.

Is €682.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €682.500 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Almere, maar het energielabel A en het bouwjaar 2017 maken het een zuinige en relatief nieuwe woning. De prijs is marktconform voor een woning van 132 m² met een perceel van 195 m² in een jonge wijk als Nobelhorst West.