Vrijstaande woning te koop: Gaelekamp 71, Hurdegaryp

Gaelekamp 71

Hurdegaryp, Tytsjerksteradiel

€ 725.000
Buurt Hurdegaryp, HurdegarypBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 255m²
255m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hurdegaryp

Deze vrijstaande woning aan de Gaelekamp 71 ademt ruimte en rust. Met 255 m² woonoppervlak op een perceel van 1300 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De woning uit 1971 heeft energielabel C en staat in een groene, ruime opzet. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Tytsjerksteradiel, maar het perceel is uitzonderlijk groot.

Hurdegaryp: rustig en groen

Hurdegaryp is een dorp in de gemeente Tytsjerksteradiel met een dorpse, rustige sfeer. Bewoners waarderen de rust en de onderlinge contacten. Een bewoner zegt: "Nooit geen problemen met buren, geen overlast, gezellig." Een ander noemt het een "nette woonlocatie" met evenementen en contact met buren. Het dorp telt ruim 4700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook de Poiesz is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool Hurdegarijp of Christelijke Basisschool De Winde, beide op een paar minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is er het Tjalling Koopmans College in het dorp. Het treinstation is op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Scherjon + Van der Veen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 2.843
Woonoppervlakte255m²
Perceeloppervlakte1300m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtHurdegaryp
WijkHurdegaryp
GemeenteTytsjerksteradiel

Locatie

Gaelekamp 71, Hurdegaryp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

8.3
Gerard
21-07-2025
Rustige buurt

Nooit geen problemen met buren Geen overlast Gezellig

10
Gerard van der Weide
14-07-2025
Nette woonlocatie

Er worden wel evenementen plaats gevonden. En contact met de buren.

9.1
Michelle
29-06-2025
Rustig en netjes

Ik woon hier al mijn hele leven, er zijn 2 supermarkten, en meerdere soorten winkels. Ook zijn er 2 soorten openbaar vervoer. De mensen zijn aardig en verwelkomend.

5.1
ReaperCrew
09-05-2025
Ongelofelijke aso buurt waar drugs dagelijks wordt gedealt

Uitermate slecht. Er woont hier al jaren een pakistaans gezin op nummer 7 en die mogen maar doen wat ze willen. Drugs dealen , wapens in huis. Het is hier al meerdere keren mis gegaan met ingeslagen ramen en de politie die hier constant door de buurt heen rijd. Onze wooncorporatie doet hier niks aan want die vangen gewoon natuurlijk. We worden er als buurt helemaal gek van..

8.8
Nynke Steenbeek
27-11-2023
Veilig en goed bereikbaar

Ik voel me erg veilig in mijn buurt. Er zullen altijd mensen zijn die mij willen helpen. Door de trein en bus in het dorp is het goed bereikbaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hurdegaryp

Inwoners4.775
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hurdegaryp

Woningvoorraad2.215
Gem. WOZ-waarde€ 247.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%