Vrijstaande woning te koop: Galgestraat 1A, Teteringen
KopenBredaVrijstaande woningenGalgestraat 1A

Galgestraat 1A

Teteringen, Breda

€ 1.550.000
Buurt Teteringen, TeteringenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 332m²
105% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Teteringen

Deze vrijstaande woning aan de Galgestraat in Teteringen ademt ruimte en rust. Met een woonoppervlak van 332 m² en een perceel van maar liefst 6357 m² is dit een buitenkans voor wie van groen en privacy houdt. De woning uit 1980 heeft energielabel B en wordt aangeboden voor €1.550.000. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een vrijstaande woning in Breda ligt een stuk lager, maar deze woning is ook uitzonderlijk ruim.

Teteringen: een dorpse gemeenschap met alle voorzieningen

Teteringen is een dorpse buurt binnen de gemeente Breda, waar het groen en de rust centraal staan. Op basis van vier beoordelingen krijgt de buurt een 8,16. Een bewoner zegt: "Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen." Een ander noemt het "een vriendelijke, prachtige wijk om te wonen." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee. Meer weten over de omgeving? Bekijk de pagina over Teteringen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo op een kilometer afstand, of bij de Albert Heijn even verderop. Basisscholen zoals Nutsbasisschool Teteringen en Kbs Helder Camara zijn om de hoek, en ook het voortgezet onderwijs is binnen tien minuten fietsen bereikbaar. De gemeente Breda biedt daarnaast volop natuur en recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GB Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.550.000
Prijs per m²€ 4.669
Woonoppervlakte332m²
Perceeloppervlakte6357m²
Bouwjaar1980
EnergielabelB
Buurt Teteringen
GemeenteBreda

Locatie

Galgestraat 1A, Teteringen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.5
Netty van de kreeke
07-09-2024
Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen wonen in een prachtige nieuwe wijk in Teteringen!!!!

De buurt is prachtig gelegen aan het water vd waterdonken, dus heerlijk om te wandelen, rond deze prachtige water partij, winkel centrum op 10 min.met de auto, Aldi en Jumbo gevestigd in Teteringen zelf. Scholen ,kinderopvang, huisartsenpraktijk, fysio, tandarts, openbaar vervoer(in 10 minuten in het centrum van Breda) alles is er in Teteringen. Ik zeg nooit meer weg gaan!!!

8.0
Netty van de kreeke
21-07-2024
Veel groen,water,een prachtige buurt voor ons om te wonen!

Teteringen is geweldig om te wonen, met veel prachtige natuur, Winkels zijn goed bereikbaar, eigen gezondheidscentrum, openbaar vervoer en uitvalswegen alles is prima geregeld. We leven in deze nieuwbouw wijk, met buren goed contact, saamhorigheid is prima, we helpen elkaar,we delen de goede en slechte momenten met elkaar. Kortom een vriendelijke, prachtige wijk om te wonen!!!!

8.3
Hanneke Klijnen
05-12-2023
Hele Gezellige straat waar ik woon

Jong en oud bij mij in de straat en n fijne buurt! Trots op Helaas te weinig winkels en koffie zaakje lijkt me gezellig, dan gaat t iets meer leven denk ik.

7.9
Hanneke Klijnen
25-10-2023
Gezellig

Minpunt, weinig winkels

Buurt statistieken

Gegevens uit Teteringen

Inwoners8.870
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Teteringen

Woningvoorraad3.469
Gem. WOZ-waarde€ 491.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Jumbo
Scheperij 3
1020m
SPAR express
Rijksweg A27 22
1069m
Albert Heijn
Bisschopshoeve 30
1258m

Scholen

44 binnen 5 km

Curio scala
Voortgezet onderwijs · 585 leerlingen
753m
Nutsbasisschool Teteringen
Basisonderwijs · 202 leerlingen
888m
Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
1014m

Veelgestelde vragen

Over Galgestraat 1A, Teteringen

Welk energielabel heeft Galgestraat 1A?

De woning aan Galgestraat 1A in Teteringen heeft energielabel B.

Is €1.550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.550.000 ligt 133% boven het buurtgemiddelde van €665.800. Dat komt vooral door de uitzonderlijke grootte: 332 m² woonoppervlak en een perceel van 6357 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.099, wat voor deze woning neerkomt op €4.669 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de ruime opzet en het perceel maken het een bijzonder aanbod.

Hoe is de buurt Teteringen om in te wonen?

Teteringen wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,16. Ze noemen het groen, rustig en gezellig, met goede voorzieningen zoals winkels, scholen en een gezondheidscentrum. Het openbaar vervoer brengt je in tien minuten naar het centrum van Breda. De buurt heeft veel gezinnen en een mix van leeftijden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige straat in Teteringen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op ongeveer 1 km, en basisscholen zijn op loopafstand (Nutsbasisschool Teteringen op 888 m). Het treinstation van Breda is op 4,7 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen en school ben je dus dichtbij, maar voor het station ben je aangewezen op de auto of bus.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 6357 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dat biedt veel mogelijkheden voor een grote tuin, privacy en eventueel uitbreiding. De precieze indeling en mogelijkheden zijn niet in de advertentie gespecificeerd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Nutsbasisschool Teteringen (888 m) en Kbs Helder Camara (1014 m). Voor voortgezet onderwijs is Curio scala het dichtstbij (753 m). Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

GB Makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Teteringen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGalgestraat 1A, Teteringen
Bekijk