Vrijstaande woning te koop: Gladioolstraat 10, Musselkanaal
KopenStadskanaalVrijstaande woningenGladioolstraat 10

Gladioolstraat 10

Musselkanaal Centrum, Stadskanaal

€ 589.000
Buurt Musselkanaal Centrum, MusselkanaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 187m²
40% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 302m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Musselkanaal

Deze vrijstaande woning aan de Gladioolstraat 10 ademt ruimte en rust. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 792 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim leeft. Het energielabel C betekent dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. De woning uit 1989 is solide gebouwd en vraagt wellicht wat modernisering naar eigen smaak. Met een vraagprijs van €589.000 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaande woning in deze regio, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Stadskanaal.

De buurt: Musselkanaal Centrum

Musselkanaal Centrum is een dorpse buurt waar het rustig wonen is. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,28. Een bewoner zegt: "Best wel fijn buurt, woon vriendelijke buurt loop niet bij elkaar. Maar als er iets is staan ze voor je klaar." Een ander noemt: "Hier zit een persoon in de buurt die alles kapot maakt voor iedereen." De sfeer is dus overwegend prettig, al is er één storende factor. De buurt telt veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en helpen. Meer weten? Bekijk de buurt Musselkanaal Centrum.

Het dagelijks leven in de straat

De Gladioolstraat ligt in een rustige woonwijk. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (302 m) of de PLUS twee straten verder (348 m). Ook de Lidl is op loopafstand (565 m). Kinderen kunnen naar CBS De Lindenborgh (431 m) of de St. Antoniusschool (667 m). Een park of plantsoen is vlakbij (500 m). De huisartsenpraktijk en een restaurant zijn ook binnen een paar minuten lopen. De gemeente Stadskanaal biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek op 800 m.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Boekelo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 3.150
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte792m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtMusselkanaal Centrum
WijkMusselkanaal
GemeenteStadskanaal

Locatie

Gladioolstraat 10, Musselkanaal

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Miny Sanders
06-01-2026
Hier zit een persoon in de buurt die alles kapot maakt voor iedereen dus die moet er eigenlijk tussen weg

Ik heb met niemand omgang in deze buurt de boven buurman maakt hier alles kapot voor de omgang met de mensen

7.1
Joke. Duizendstra
30-07-2025
Best wel fijn buurt

Het is hierbij. Woon vriendelijke buurt loop niet bij elkaar. Maar als er iets is staan ze voor je klaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Musselkanaal Centrum

Inwoners3.610
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Musselkanaal Centrum

Woningvoorraad1.854
Gem. WOZ-waarde€ 204.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen46%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Marktstraat 50
302m
PLUS
Willem Diemerstraat 3
348m
Lidl
Marktstraat 99-101
565m

Scholen

8 binnen 5 km

CBS De Lindenborgh
Basisonderwijs · 110 leerlingen
431m
St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 143 leerlingen
667m
Openbare Basisschool De Musselhorst
Basisonderwijs · 66 leerlingen
667m

Veelgestelde vragen

Over Gladioolstraat 10, Musselkanaal

Welk energielabel heeft Gladioolstraat 10?

De woning aan Gladioolstraat 10 in Musselkanaal heeft energielabel C.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 187 m² met een perceel van 792 m² in Musselkanaal. Het energielabel C is gemiddeld. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs ligt in lijn met wat je mag verwachten voor een woning uit 1989 met deze oppervlakte.

Hoe is de buurt Musselkanaal Centrum om in te wonen?

De buurt scoort een 7,28 op basis van twee bewonersreviews. Bewoners waarderen de rust en de onderlinge hulp, al is er één melding van overlast door een buurtbewoner. Het is een dorpse omgeving met veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. Voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Aldi op 302 m, PLUS op 348 m en Lidl op 565 m. Ook zijn er basisscholen zoals CBS De Lindenborgh (431 m) en St. Antoniusschool (667 m). Voortgezet onderwijs is verder weg, op 7 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze grootte en bouwjaar. Het is geen energievreter, maar ook geen energieneutraal huis.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 792 m² groot. Dat is ruim voor een vrijstaande woning. De tuin biedt mogelijkheden voor een grote tuin, terras of zelfs een moestuin. De exacte indeling is niet bekend, maar er is volop buitenruimte.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 20,5 km afstand, dus dat is niet vlakbij. Voor dagelijks woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto.