Vrijstaande woning te koop: Gravin Annastraat 10, Horn
KopenLeudalVrijstaande woningenGravin Annastraat 10

Gravin Annastraat 10

Kern Horn, Leudal

€ 489.000
Buurt Kern Horn, HornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 454m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Horn

Deze vrijstaande woning aan de Gravin Annastraat in Horn ademt ruimte en rust. Met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 445 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Leudal.

Kern Horn: een dorpse gemeenschap

Horn is een dorp in de gemeente Leudal, met een hechte gemeenschap. De buurt Kern Horn telt zo'n 3.500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 80% is koop. Het is er rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

De Gravin Annastraat ligt in een rustige woonwijk. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die om de hoek zit. Ook een kinderdagverblijf en basisschool De Mussenberg zijn op loopafstand. Voor uitgebreider winkelen en voortgezet onderwijs ben je in een paar minuten in het centrum van Horn. De gemeente Leudal biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Homevision Makelaardij, Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 3.115
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte445m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtKern Horn
WijkHorn
GemeenteLeudal

Locatie

Gravin Annastraat 10, Horn

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Horn

Inwoners3.505
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Dorpstraat 69
454m
Albert Heijn
Linsenhof 5
2960m
Jumbo
Roersingelpassage 5
3460m

Scholen

21 binnen 5 km

Basisschool De Mussenberg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
44m
Sint Ursula Horn
Voortgezet onderwijs · 1090 leerlingen
951m
Latasteschool
Speciaal onderwijs · 123 leerlingen
1534m

Veelgestelde vragen

Over Gravin Annastraat 10, Horn

Welk energielabel heeft Gravin Annastraat 10?

De woning aan Gravin Annastraat 10 in Horn heeft energielabel C.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 157 m² met een perceel van 445 m² in Horn. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1973. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Kern Horn om in te wonen?

Kern Horn is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en park op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het energieverbruik redelijk is, maar niet zo zuinig als nieuwbouwwoningen. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1973.