Vrijstaande woning te koop: Gravin Jacobalaan 17A, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagVrijstaande woningenGravin Jacobalaan 17A

Gravin Jacobalaan 17A

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 2.995.000
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 363m²
95% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in het groen

Deze vrijstaande woning uit 2022 staat in een rustige, groene omgeving in Den Haag. Met 363 m² woonoppervlak en een perceel van 1000 m² is het een royale woning. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €2.995.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere vrijstaande woningen in Den Haag.

Kraayenstein en Vroondaal

De buurt Kraayenstein en Vroondaal is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,76. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "Leuke rustige buurt". De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddeld inkomen dat rond het landelijk gemiddelde ligt. Meer over de buurt lees je op de pagina over buurt Kraayenstein en Vroondaal.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet of SPAR express, beide op loopafstand. Ook Albert Heijn is om de hoek. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Openbare Daltonschool Poeldijk en WSKO Basisschool De Nieuwe Weg, beide op tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is ISW Irenestraat twee straten verder. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gratis Verhuizen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.995.000
Prijs per m²€ 8.251
Woonoppervlakte363m²
Perceeloppervlakte1000m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

Gravin Jacobalaan 17A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Hoogvliet
Forellendaal 318
1202m
SPAR express
Escamplaan 2000
1204m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
1545m

Scholen

25 binnen 5 km

Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
1538m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
1554m
WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
1578m

Veelgestelde vragen

Over Gravin Jacobalaan 17A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Gravin Jacobalaan 17A?

De woning aan Gravin Jacobalaan 17A in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+.

Is de prijs van €2.995.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.063.008) en ook boven de mediaan (€865.000). De woning is echter ook uitzonderlijk groot: 363 m² woonoppervlak tegen een buurtgemiddelde van 186 m². Daarnaast is het een vrijstaande woning uit 2022 met energielabel A+. De prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.