Vrijstaande woning te koop: Groenloseweg 99I, Winterswijk
KopenWinterswijkVrijstaande woningenGroenloseweg 99I

Groenloseweg 99I

Winterswijk-Noordwest, Winterswijk

€ 839.995
Buurt Winterswijk-Noordwest, WinterswijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 208m²
208m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Groenloseweg in Winterswijk heeft een eigen sfeer, met een ruime opzet en een flink perceel. Het bouwjaar 1985 geeft het een degelijke uitstraling, en met 208 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte. De vraagprijs van €839.995 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Winterswijk.

De buurt Winterswijk-Noordwest

De woning ligt in de buurt Winterswijk-Noordwest, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt telt ruim 5.000 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel ouderen. Het is een rustige, groene omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook de Jumbo en Aldi zijn om de hoek. Voor de kinderen zijn er basisscholen als Openbare Basisschool Bargerpaske en Stegeman, beide op loopafstand. De gemeente Winterswijk biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 839.995
Prijs per m²€ 4.038
Woonoppervlakte208m²
Perceeloppervlakte760m²
Bouwjaar1985
BuurtWinterswijk-Noordwest
WijkStad
GemeenteWinterswijk

Locatie

Groenloseweg 99I, Winterswijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Winterswijk-Noordwest

Inwoners5.280
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Ravenhorsterweg 72
1000m
Jumbo
Europalaan 105
1191m
Aldi
Landbouwstraat 15
1302m

Scholen

17 binnen 5 km

Openbare Basisschool Bargerpaske
Basisonderwijs · 192 leerlingen
919m
Openbare Basisschool Stegeman
Basisonderwijs · 201 leerlingen
968m
Gerrit Komrij College - ISK (internationale schakelklas)
Voortgezet onderwijs · 145 leerlingen
1054m

Veelgestelde vragen

Over Groenloseweg 99I, Winterswijk

Is de vraagprijs van €839.995 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar gezien de ruime oppervlakte van 208 m² en het perceel van 760 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in Winterswijk. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,7 km van het treinstation, dus op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1985 met een woonoppervlak van 208 m² en een perceel van 760 m². Het bouwjaar en de ruime opzet geven het een klassiek karakter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Bargerpaske (919 m) en Openbare Basisschool Stegeman (968 m). Ook voortgezet onderwijs is binnen 1,1 km te vinden.