Vrijstaande woning te koop: Groenstraat 7, Duizel
Verkocht onder voorbehoud
KopenEerselVrijstaande woningenGroenstraat 7

Groenstraat 7

Duizel, Eersel

€ 845.000
Buurt Duizel, DuizelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 200m²
200m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Duizel

Deze vrijstaande woning aan de Groenstraat 7 in Duizel ademt de rust van het Brabantse platteland. Met een woonoppervlak van 200 m² en een perceel van 907 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1960 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar energielabel D vraagt om aandacht voor verduurzaming. De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Eersel.

Duizel

Duizel is een dorp met zo'n 1.545 inwoners, waar het rustig wonen is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (94%) en 80% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een dorp met veel gezinnen en een doorsnee inkomen. De buurt Duizel is een plek waar je elkaar kent.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, twee straten verder. De basisschool Sint Jan zit om de hoek, op 72 meter. Voor de middelbare school fiets je naar het Rythovius College op een kwartier lopen. Boodschappen doe je bij de Lidl of Jumbo, beide op loopafstand. De gemeente Eersel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 700 meter en een park op 400 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Box Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 4.225
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte907m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtDuizel
WijkDuizel
GemeenteEersel

Locatie

Groenstraat 7, Duizel

Buurt statistieken

Gegevens uit Duizel

Inwoners1.545
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Nieuwstraat 9 9
1250m
Lidl
Nieuwstraat 14-28
1344m
Jumbo
Willibrorduslaan 8
1486m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan
Basisonderwijs · 129 leerlingen
72m
Rythovius College
Voortgezet onderwijs · 1041 leerlingen
1142m
De Groote Aard SO-VSO
Speciaal onderwijs · 54 leerlingen
1732m

Veelgestelde vragen

Over Groenstraat 7, Duizel

Welk energielabel heeft Groenstraat 7?

De woning aan Groenstraat 7 in Duizel heeft energielabel D.

Is €845.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning uit 1960 met energielabel D. Het perceel van 907 m² is ruim, maar de woning vraagt mogelijk om investeringen in isolatie en verwarming. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Eersel om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat is de ligging van Duizel ten opzichte van voorzieningen?

Duizel is een rustig dorp met basisvoorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is 1,2 km verderop, en een basisschool zit op 72 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of treinstation (16,5 km) ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Hoe is de buurt Duizel om in te wonen?

Duizel heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is er rustig, met weinig criminaliteit (19 misdrijven per jaar). De bevolking bestaat uit veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, veilige omgeving.