Vrijstaande woning te koop: Groningerweg 14, Paterswolde
KopenTynaarloVrijstaande woningenGroningerweg 14

Groningerweg 14

Paterswolde, Tynaarlo

€ 945.000
Buurt Paterswolde, PaterswoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1926 ademt sfeer en geschiedenis, met een woonoppervlak van 219 m² en een ruim perceel van 1165 m². Het energielabel B maakt het relatief zuinig voor een woning van deze leeftijd. Met een vraagprijs van €945.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in Paterswolde. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Tynaarlo.

Paterswolde: rustig en groen

Paterswolde is een dorp met bijna 4000 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (85%). De buurt kenmerkt zich door een rustige, groene omgeving. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er nog geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en ouderen wonen hier. De buurt Paterswolde biedt een prettige woonomgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Lidl en Jumbo op zo'n 2,5 km. Basisscholen zoals Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool (1,2 km) en IKC De Westerburcht (2,1 km) zijn goed bereikbaar. De gemeente Tynaarlo biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Makelaardij van Santen de Hoog.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 4.315
Woonoppervlakte219m²
Perceeloppervlakte1165m²
Bouwjaar1926
EnergielabelB
BuurtPaterswolde
WijkPaterswolde
GemeenteTynaarlo

Locatie

Groningerweg 14, Paterswolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Paterswolde

Inwoners3.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdweg 202
1457m
Lidl
Hoofdweg 93
2756m
Jumbo
Stoffer Holtjerweg 1
2873m

Scholen

26 binnen 5 km

Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
1215m
IKC De Westerburcht
Basisonderwijs · 314 leerlingen
2093m
Drenthe College Terra
Voortgezet onderwijs · 482 leerlingen
2192m

Veelgestelde vragen

Over Groningerweg 14, Paterswolde

Welk energielabel heeft Groningerweg 14?

De woning aan Groningerweg 14 in Paterswolde heeft energielabel B.

Is €945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €945.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 219 m² met een perceel van 1165 m² in Paterswolde. Het energielabel B en het bouwjaar 1926 geven de woning karakter, maar vergelijkbare objecten in de regio geven aan dat de prijs in lijn ligt met wat gebruikelijk is.

Hoe is de bereikbaarheid van Paterswolde?

Paterswolde ligt in de gemeente Tynaarlo, met een treinstation op 6,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (758), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij, maar voor uitgebreidere OV-verbindingen ben je aangewezen op de auto of fiets.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning uit 1926?