Appartement te koop: Hoofdweg 354, Paterswolde
Verkocht onder voorbehoud
KopenTynaarloAppartementenHoofdweg 354

Hoofdweg 354

Paterswolde, Tynaarlo

€ 140.000
Buurt Paterswolde, PaterswoldeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Paterswolde

Dit appartement aan de Hoofdweg in Paterswolde is een fijne plek voor wie op zoek is naar een betaalbare woning in een groene omgeving. Met 69 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een praktische woning. De vraagprijs van €140.000 is scherp te noemen, zeker in vergelijking met andere appartementen in Tynaarlo.

Paterswolde: een dorp met voorzieningen

Paterswolde is een dorp met bijna 4000 inwoners, waar het aandeel koopwoningen hoog is (73%). De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, stabiele woonomgeving. Meer over de buurt lees je op de pagina over Paterswolde.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op tien minuten lopen. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool op loopafstand. Het dorp heeft verder een huisartsenpraktijk en een park om de hoek. De gemeente Tynaarlo biedt een overzicht van alle voorzieningen in de regio.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hornhuis makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 140.000
Prijs per m²€ 2.029
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte7788m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtPaterswolde
WijkPaterswolde
GemeenteTynaarlo

Locatie

Hoofdweg 354, Paterswolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Paterswolde

Inwoners3.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdweg 202
1177m
Lidl
Hoofdweg 93
2492m
Jumbo
Stoffer Holtjerweg 1
2606m

Scholen

27 binnen 5 km

Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
924m
IKC De Westerburcht
Basisonderwijs · 314 leerlingen
1863m
Drenthe College Terra
Voortgezet onderwijs · 482 leerlingen
1906m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdweg 354, Paterswolde

Welk energielabel heeft Hoofdweg 354?

De woning aan Hoofdweg 354 in Paterswolde heeft energielabel C.

Is €140.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €140.000 is aan de lage kant voor een appartement van 69 m² in Paterswolde. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een hoger bedrag aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld, dus je kunt een redelijke energierekening verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Paterswolde?

Paterswolde ligt in de provincie Drenthe, op ongeveer 6,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool op ongeveer 900 meter. Ook IKC De Westerburcht en obs De Veenvlinder zijn binnen 2,5 km bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Drenthe College Terra op 1,9 km.

Wat voor soort buurt is Paterswolde?

Paterswolde is een dorp met een mix van gezinnen en ouderen. Ongeveer 73% van de woningen is koop, en 85% zijn eengezinswoningen. De buurt is rustig, met weinig criminaliteit (62 misdrijven in totaal). Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, een huisartsenpraktijk en een park.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label C?

Energielabel C is gemiddeld voor een appartement uit 1971. Je kunt een redelijke energierekening verwachten, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het is aan te raden om bij de makelaar te vragen naar het energieverbruik van de vorige bewoners.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op ongeveer 1,2 km afstand, goed te doen met de fiets of auto. Ook Lidl en Jumbo zijn binnen 2,5 km bereikbaar. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.