Vrijstaande woning te koop: Halfrad 2, Kaatsheuvel
Verkocht onder voorbehoud

Halfrad 2

Heikant, Loon op Zand

€ 700.000
Buurt Heikant, KaatsheuvelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan Halfrad 2 in Kaatsheuvel ademt rust en ruimte. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 469 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €700.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Loon op Zand.

Heikant: een rustige, groene buurt

De buurt Heikant is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar gezinnen en ouderen samenleven, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (18 misdrijven) en veel groen in de omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 638 meter. Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de RK Basisschool De Kinderboom (840 meter) of Openbare Basisschool Den Bussel (907 meter). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Van Haestrecht College op 1,1 kilometer. De gemeente Loon op Zand biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Timmermans Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.846
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte469m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA+
BuurtHeikant
WijkKaatsheuvel-Oost
GemeenteLoon op Zand

Locatie

Halfrad 2, Kaatsheuvel

Buurt statistieken

Gegevens uit Heikant

Inwoners1.340
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
638m
Lidl
Gasthuisstraat 24
804m
Jumbo
Hoofdpoort 22
1134m

Scholen

25 binnen 5 km

RK Basisschool De Kinderboom
Basisonderwijs · 197 leerlingen
840m
Openbare Basisschool Den Bussel
Basisonderwijs · 276 leerlingen
907m
RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
944m

Veelgestelde vragen

Over Halfrad 2, Kaatsheuvel

Welk energielabel heeft Halfrad 2?

De woning aan Halfrad 2 in Kaatsheuvel heeft energielabel A+.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 182 m² met energielabel A+ in Kaatsheuvel. De woning heeft een ruim perceel van 469 m² en is gebouwd in 1989. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Kaatsheuvel, op 12,8 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn bushaltes in de buurt.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 182 m² en een perceel van 469 m². Het bouwjaar is 1989 en het energielabel is A+, wat duidt op een zeer zuinige woning. De woning heeft geen kamerspecificaties in de data.