Vrijstaande woning te koop: Haspel 97-11, Ermelo
KopenErmeloVrijstaande woningenHaspel 97-11

Haspel 97-11

Tonsel, Ermelo

€ 100.000
Buurt Tonsel, ErmeloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 235m²
187% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 279 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 120 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Ermelo

Deze vrijstaande woning aan de Haspel in Ermelo biedt een oase van rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 235 m² en een perceel van maar liefst 18.839 m² is dit een plek waar je echt kunt ademen. Het bouwjaar 1966 geeft de woning een solide karakter, en de vraagprijs van €100.000 is opvallend scherp vergeleken met andere vrijstaande woningen in Ermelo.

Buurt Tonsel

De woning ligt in de buurt Tonsel, een rustige woonwijk in Ermelo. De buurt telt zo'n 610 inwoners, met een mix van leeftijden en huishoudens. Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en waar het aandeel koopwoningen hoog is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen om je heen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn of Jumbo, beide op een paar minuten rijden. Voor de kinderen is er de Christelijke Daltonschool Willem Alexander om de hoek, en ook de Vlieger is dichtbij. Boodschappen doe je in het centrum van Ermelo, dat op fietsafstand ligt. De gemeente Ermelo biedt een fijne mix van voorzieningen en natuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kraaijenhof Vastgoed en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 100.000
Prijs per m²€ 426
Woonoppervlakte235m²
Perceeloppervlakte18839m²
Bouwjaar1966
BuurtTonsel
WijkTonsel en Veldzicht
GemeenteErmelo

Locatie

Haspel 97-11, Ermelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Tonsel

Inwoners610
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Tonsel

Woningvoorraad156
Gem. WOZ-waarde€ 573.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Branderskamp 9
1922m
Jumbo
Nassaulaan 10
1994m
Lidl
Garsteland 4
2308m

Scholen

44 binnen 5 km

Christelijke Daltonschool Willem Alexander
Basisonderwijs · 164 leerlingen
1700m
Rietschans College
Speciaal onderwijs · 120 leerlingen
1741m
De Vlieger
Basisonderwijs · 62 leerlingen
1969m

Veelgestelde vragen

Over Haspel 97-11, Ermelo

Is €100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €100.000 ligt aanzienlijk lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt Tonsel, die €367.455 bedraagt. De mediaanprijs in de buurt is €259.000. De lage prijs kan te maken hebben met de staat van de woning of andere factoren.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 18.839 m², wat uitzonderlijk groot is voor een woning in Ermelo. Dit biedt veel mogelijkheden voor tuinieren, recreatie of zelfs uitbreiding. Houd er rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn goed bereikbaar. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,9 km afstand, en basisscholen zoals de Christelijke Daltonschool Willem Alexander zijn op 1,7 km. Het treinstation van Ermelo ligt op 3 km afstand.