Vrijstaande woning te koop: Hearewei 39, Tzummarum

Hearewei 39

Buitengebied Tzummarum, Waadhoeke

€ 1.100.000
Buurt Buitengebied Tzummarum, TzummarumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 752m²
752m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Tzummarum

Deze vrijstaande woning uit 1900 staat op een ruim perceel van 9625 m², midden in het Friese landschap. Met 752 m² woonoppervlak is het een flinke woning. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en de ligging. Bekijk ook de andere vrijstaande woningen in Waadhoeke voor een vergelijking.

Buitengebied Tzummarum

De woning ligt in de buurt Buitengebied Tzummarum, een landelijk gebied met ongeveer 200 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen, en de bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op ruim 5 km afstand, of bij de Lidl en Albert Heijn op zo'n 6,5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Waadwizer, op 1 km lopen. Andere scholen in de buurt zijn IKC de Twirre en OBS De Oanset. Het treinstation ligt op 7,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De gemeente Waadhoeke biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,7 km en een restaurant op 1,5 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Friesland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 maart 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 1.463
Woonoppervlakte752m²
Perceeloppervlakte9625m²
Bouwjaar1900
BuurtBuitengebied Tzummarum
WijkTzummarum
GemeenteWaadhoeke

Locatie

Hearewei 39, Tzummarum

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Tzummarum

Inwoners200
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

0 binnen 5 km

SPAR
P.J. Troelstrastraat 2
5419m
SPAR express
Burgemeester J. Dijkstraweg 1
6301m
Lidl
Leeuwarderweg 4
6359m

Scholen

4 binnen 5 km

Waadwizer
Basisonderwijs · 106 leerlingen
995m
IKC de Twirre
Basisonderwijs · 148 leerlingen
3353m
OBS De Oanset
Basisonderwijs · 47 leerlingen
3974m

Veelgestelde vragen

Over Hearewei 39, Tzummarum

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte van 752 m² en het perceel van 9625 m². Vrijstaande woningen in Waadhoeke met zoveel grond zijn schaars. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Tzummarum?

Tzummarum ligt landelijk, dus je bent vooral aangewezen op de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,9 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Waadwizer op 1 km afstand. Andere basisscholen binnen 5 km zijn IKC de Twirre (3,4 km), OBS De Oanset (4 km) en IKC De Skeakel (4,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 6 km afstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1900?

Een woning uit 1900 kan karakteristieke elementen hebben, maar vergt vaak onderhoud aan fundering, dak en isolatie.