Vrijstaande woning te koop: Heinsbergerweg 15, Posterholt
KopenRoerdalenVrijstaande woningenHeinsbergerweg 15

Heinsbergerweg 15

Posterholt, Roerdalen

€ 575.000
Buurt Posterholt, PosterholtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 226m²
226m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Heinsbergerweg in Posterholt ademt de rust van het Limburgse land. Met 226 m² woonoppervlak en een perceel van 1120 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag in een ruime omgeving woont. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, al kun je met kleine aanpassingen nog winst boeken. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaand huis van dit formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Roerdalen voor een breder beeld.

Posterholt: een dorpse gemeenschap

Posterholt is een rustig dorp in de gemeente Roerdalen, waar het leven in een rustig tempo gaat. De buurt telt zo'n 3600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de sociale cohesie sterk is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een overwegend eengezinswoningen-buurt is met een laag criminaliteitscijfer.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, die om de hoek ligt op nog geen tien minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool De Draaiende Wieken twee straten verder, een fijne wandeling van een paar minuten. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn binnen een kwartier met de auto te bereiken. Het is een buurt waar je de auto pakt voor grotere boodschappen, maar de dagelijkse dingen zijn dichtbij.

Aangeboden door Damen Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.544
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte1120m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtPosterholt
WijkPosterholt
GemeenteRoerdalen

Locatie

Heinsbergerweg 15, Posterholt

Buurt statistieken

Gegevens uit Posterholt

Inwoners3.585
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 5
822m
Aldi
Angsterweg 14
2591m
PLUS
Molenweg 30
3741m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
1077m
Basisschool Sint Martinus
Basisonderwijs · 123 leerlingen
2947m
Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
4067m

Veelgestelde vragen

Over Heinsbergerweg 15, Posterholt

Welk energielabel heeft Heinsbergerweg 15?

De woning aan Heinsbergerweg 15 in Posterholt heeft energielabel C.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 226 m² met een perceel van 1120 m² in Posterholt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld, wat geen grote korting of premie rechtvaardigt. De prijs weerspiegelt de ruime opzet en de rustige ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Posterholt?

Posterholt ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgevingsadressendichtheid is laag (367), wat aangeeft dat het niet stedelijk is. Voor dagelijkse voorzieningen zoals de supermarkt en basisschool hoef je niet ver.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een bouwjaar 1970?

Het energielabel C is redelijk, maar isolatie kan vaak verbeterd worden. Vraag bij bezichtiging naar de onderhoudshistorie. De woning is nu te koop, dus je kunt zelf een indruk krijgen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (ongeveer 1 km) vind je Basisschool De Draaiende Wieken. Ook Basisschool Sint Martinus en 't Kempke zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad in de omgeving, de dichtstbijzijnde is op 6,3 km.

Hoe veilig is de buurt?

Posterholt is een rustige, veilige buurt. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 56, wat laag is voor een dorp van deze omvang. De sociale controle is hoog, mede door het dorpskarakter. Er zijn geen bijzondere veiligheidsissues bekend.

Wat is de ligging ten opzichte van voorzieningen?