Vrijstaande woning te koop: Hilversumsestraatweg 5A, Baarn
KopenBaarnVrijstaande woningenHilversumsestraatweg 5A

Hilversumsestraatweg 5A

Verspreide huizen Baarn, Baarn

€ 2.795.000
Buurt Verspreide huizen Baarn, BaarnBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 485m²
485m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Baarn

Deze vrijstaande woning aan de Hilversumsestraatweg 5A ademt rust en ruimte. Met 485 m² woonoppervlak op een perceel van 6050 m² is dit een plek waar je echt tot jezelf komt. Het bouwjaar 1951 geeft de woning karakter, terwijl energielabel C aangeeft dat er nog winst te behalen valt. De vraagprijs van €2.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Baarn.

De buurt Verspreide huizen Baarn

De buurt Verspreide huizen Baarn is een rustige, groene omgeving met veel ruimte. De buurt telt 260 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar je de stilte kunt opzoeken, maar toch dicht bij de voorzieningen van Baarn bent. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 5,5, een gemiddelde score.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de SPAR express, op twee kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je ook terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op ruim 2,5 kilometer. Kinderen gaan naar basisschool Marimba (2,3 km) of de Nieuwe Baarnsche School (2,5 km). Voor voortgezet onderwijs zijn er Waldheim-mavo en Het Baarnsch Lyceum in de buurt. De gemeente Baarn biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Majoor Makelaars Hilversum e.o. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.795.000
Prijs per m²€ 5.763
Woonoppervlakte485m²
Perceeloppervlakte6050m²
Bouwjaar1951
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Baarn
WijkBuitengebied
GemeenteBaarn

Locatie

Hilversumsestraatweg 5A, Baarn

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Baarn

Inwoners260
Mannen58%
Vrouwen42%

Supermarkten

18 binnen 5 km

SPAR express
Amsterdamsestraatweg 42 A
2116m
Jumbo
Laanstraat 87
2709m
Aldi
Eemnesserweg 59
2793m

Scholen

42 binnen 5 km

Marimba
Basisonderwijs · 23 leerlingen
2268m
Nieuwe Baarnsche School
Basisonderwijs · 475 leerlingen
2482m
Waldheim-mavo
Voortgezet onderwijs · 403 leerlingen
2717m

Veelgestelde vragen

Over Hilversumsestraatweg 5A, Baarn

Welk energielabel heeft Hilversumsestraatweg 5A?

De woning aan Hilversumsestraatweg 5A in Baarn heeft energielabel C.

Is €2.795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met 485 m² woonoppervlak en een perceel van 6050 m² in Baarn. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor lagere bedragen aangeboden, maar het grote perceel en de rustige ligging maken deze prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Baarn, op 2,9 km van het treinstation. De omgevingsadressendichtheid is 184, wat betekent dat het er niet stedelijk is.

Wat is er te doen in de buurt?

In de buurt zijn er diverse voorzieningen, zoals een restaurant op 1 km en een park of plantsoen op 2 km. Voor dagelijkse boodschappen zijn er supermarkten op 2 tot 3 km afstand. De buurt is rustig en groen.