Vrijstaande woning te koop: Hoenwaardseweg 15A, Hattem
KopenHattemVrijstaande woningenHoenwaardseweg 15A

Hoenwaardseweg 15A

Verspreide huizen Hoenwaard, Hattem

€ 735.000
Buurt Verspreide huizen Hoenwaard, HattemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Hoenwaardseweg 15A in Hattem ademt rust en ruimte. Het huis uit 1975 staat op een groot perceel van 1100 m², midden in het buitengebied. Met 173 m² woonoppervlak en energielabel C is het een solide woning voor wie van groen en stilte houdt. De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Hattem.

De buurt: Verspreide huizen Hoenwaard

De buurt Verspreide huizen Hoenwaard is een dunbevolkt buitengebied met slechts 75 inwoners. De omgevingsadressendichtheid is met 164 extreem laag, wat betekent dat je echt in de natuur woont. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (92%) en koopwoningen (71%). Het is een rustige, groene omgeving waar vooral gezinnen en ouderen wonen.

Leven in de straat

Het dagelijkse leven speelt zich af in Hattem, op een paar kilometer afstand. Voor de boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek, 2 km) of Boni (twee straten verder, 2,1 km). Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Talentum (1,5 km) of PC Basisschool De Ark (1,7 km). Het treinstation ligt op 7,5 km, dus je bent aangewezen op de auto voor verder reizen. De gemeente Hattem biedt voorzieningen zoals een restaurant op 1,5 km en een park op 2 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via PostHuis makelaardij & taxatie aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 4.249
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte1100m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Hoenwaard
WijkHattem
GemeenteHattem

Locatie

Hoenwaardseweg 15A, Hattem

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hoenwaard

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Pijmanstraat 18
2020m
Boni
Kleine Gracht 30
2129m
Lidl
Van der Capellenstraat 45-47
2231m

Scholen

36 binnen 5 km

Talentum
Basisonderwijs · 67 leerlingen
1510m
PC Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1686m
Kindcentrum de IJsselhof
Basisonderwijs · 283 leerlingen
1743m

Veelgestelde vragen

Over Hoenwaardseweg 15A, Hattem

Welk energielabel heeft Hoenwaardseweg 15A?

De woning aan Hoenwaardseweg 15A in Hattem heeft energielabel C.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Hattem met een perceel van 1100 m². De woning heeft 173 m² woonoppervlak en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar door het ruime perceel is deze prijs redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Hattem, op 7,5 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De auto is dan ook de beste manier om je te verplaatsen. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op 2 km afstand.

Wat voor onderhoud heeft een woning uit 1975?

Een woning uit 1975 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel, dakbedekking en kozijnen. Het energielabel C is gemiddeld voor die bouwperiode. Vraag de makelaar naar de onderhoudshistorie.