Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 35, Eext

Hoofdstraat 35

Eext, Aa en Hunze

€ 895.000
Buurt Eext, EextBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 349m²
349m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1914 ademt historie en biedt een bijzondere woonervaring. Met 349 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 7044 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Aa en Hunze.

Eext: rust en ruimte

Eext is een dorp in de gemeente Aa en Hunze, waar rust en ruimte centraal staan. De buurt telt zo'n 1285 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen beeld van bewonerservaringen. De sfeer wordt bepaald door de Drentse natuur en de landelijke ligging. Meer over de omgeving lees je op de pagina over Eext.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op een paar minuten fietsen. Ook Coop en Aldi zijn binnen bereik. Basisschool Prins Willem Alexander zit om de hoek, op 700 meter lopen. Voor voortgezet onderwijs is Dr. Nassau College locatie Aa en Hunze op 1,6 km afstand. Kindcentrum De Marke en Bonnerschool zijn ook in de buurt. De gemeente Aa en Hunze biedt een compleet voorzieningenniveau voor een landelijke omgeving.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 2.564
Woonoppervlakte349m²
Perceeloppervlakte7044m²
Bouwjaar1914
EnergielabelC
BuurtEext
WijkEext
GemeenteAa en Hunze

Locatie

Hoofdstraat 35, Eext

Buurt statistieken

Gegevens uit Eext

Inwoners1.285
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Stationsstraat 37
2439m
Lidl
De Trog 42
2516m
Coop
Zuidlaarderweg 89
4768m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 84 leerlingen
705m
Dr. Nassau College locatie Aa en Hunze
Voortgezet onderwijs · 251 leerlingen
1620m
Kindcentrum De Marke
Basisonderwijs · 38 leerlingen
2746m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 35, Eext

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 35?

De woning aan Hoofdstraat 35 in Eext heeft energielabel C.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 349 m² met een perceel van 7044 m² in Eext. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning uit 1914 redelijk zuinig is. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar dit object valt binnen de verwachte bandbreedte.

Hoe is de bereikbaarheid van Eext?

Eext ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,6 km afstand. De auto is dan ook het meest praktische vervoermiddel. De omgevingsadressendichtheid is laag (148 adressen per km²), wat past bij de rustige, groene ligging.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1914?

Een woning uit 1914 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en installaties.