Vrijstaande woning te koop: Horatiuslaan 27, Venlo
Verkocht onder voorbehoud
KopenVenloVrijstaande woningenHoratiuslaan 27

Horatiuslaan 27

Meuleveld, Venlo

€ 975.000
Buurt Meuleveld, VenloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 233m²
233m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene Venlose buurt

Deze vrijstaande woning aan de Horatiuslaan 27 in Venlo ademt ruimte en rust. Met 233 m² woonoppervlak en een perceel van 585 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €975.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Venlo voor een breder beeld.

Meuleveld: een rustige, groene buurt

De woning staat in de buurt Meuleveld, een wijk met veel groen en een dorpse sfeer. De buurt telt zo'n 800 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een rustige omgeving met veel koopwoningen en eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig criminaliteit en veel rust.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek ligt op 600 meter lopen. Ook de Jumbo op 1,2 km is goed bereikbaar. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Basisschool De Springbeek op 1 km afstand en BS Natuurlijk! op 1,2 km. Het treinstation van Venlo ligt op 3,2 km. De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Poels Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 oktober 2024
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 4.185
Woonoppervlakte233m²
Perceeloppervlakte585m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA
BuurtMeuleveld
WijkHout-Blerick
GemeenteVenlo

Locatie

Horatiuslaan 27, Venlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Meuleveld

Inwoners800
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Lidl
Prins Mauritsstraat 17
599m
Jumbo
Vossenerlaan 78
1269m
Jumbo
Wieënpassage 40
1413m

Scholen

38 binnen 5 km

Basisschool De Springbeek
Basisonderwijs · 255 leerlingen
984m
Al Andalous
Basisonderwijs · 68 leerlingen
1147m
BS Natuurlijk!
Basisonderwijs · 354 leerlingen
1210m

Veelgestelde vragen

Over Horatiuslaan 27, Venlo

Welk energielabel heeft Horatiuslaan 27?

De woning aan Horatiuslaan 27 in Venlo heeft energielabel A.

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 233 m² met een perceel van 585 m² in Venlo. Het energielabel A en het bouwjaar 1978 zijn gunstig. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Meuleveld om in te wonen?

Meuleveld is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar Venlo-centrum is goed bereikbaar.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation van Venlo ligt op 3,2 km afstand. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool De Springbeek (1 km) en BS Natuurlijk! (1,2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venlo-centrum, op 2,3 km afstand.