Kopen›Venlo›Vrijstaande woningen›Liviuslaan 12

Liviuslaan 12

Meuleveld, Venlo

€ 750.000
Buurt Meuleveld, VenloBuurt
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met ruimte rondom

Aan de Liviuslaan in Meuleveld staat deze vrijstaande woning uit 1977, met een woonoppervlakte van 166 vierkante meter volgens de makelaar. De woning ligt in een woonwijk met vrij uitzicht, en de vraagprijs van 750.000 euro is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Venlo.

Indeling en kenmerken

De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers, en één badkamer verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 688 kubieke meter en er is een tuin rondom, plus een aangebouwde stenen garage. Volgens de makelaar is er dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie, en de verwarming bestaat uit een cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming. Het is volle eigendom. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 189 vierkante meter, terwijl de makelaar 166 vierkante meter opgeeft.

Leven in Meuleveld

Met 800 inwoners en een opvallend hoog aandeel 65-plussers (44 procent) is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97; een van hen zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". De buurt Meuleveld heeft een laag funderingsrisico op zandgrond.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Lidl ligt op 583 meter, op loopafstand, en de Jumbo op 1,2 kilometer. Basisschool De Springbeek is op 995 meter, en de huisartsenpost en apotheek zitten beide op 1,1 kilometer. De bushaltes Blerick, Willem de Zwijgerstraat en Hout-Blerick, In Het Veld zijn op 366 en 367 meter, met lijnen 3, 811 en 77. Het treinstation Tegelen ligt op 2 kilometer. De gemeente Venlo heeft verder een ziekenhuis op 955 meter. De geluidsbelasting door wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm, en door spoorweglawaai 36 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag op zandgrond. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds20 april 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 750.000
Prijs per m²€ 3.968

Energie

EnergielabelC
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte166 m²
ObjectoppervlakteKadaster189 m²
Perceeloppervlakte564 m²
Inhoud688 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers5
Slaapkamers4
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1977
Type omgevingIn woonwijk en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinTuin rondom
GarageAangebouwd steen

Ligging

GemeenteVenlo

Veelgestelde vragen

Over Liviuslaan 12, Venlo

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de oppervlakte?

De vraagprijs is 750.000 euro. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 166 vierkante meter op, wat neerkomt op 4.518 euro per vierkante meter. De BAG-registratie vermeldt 189 vierkante meter. De prijs per vierkante meter is gebaseerd op de makelaar-opgave.

Hoe is de woning ingedeeld?

De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 688 kubieke meter. Er is een tuin rondom en een aangebouwde stenen garage. De woning is in volle eigendom.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat is een gemiddeld label, dus je kunt redelijke energiekosten verwachten. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie, en de verwarming bestaat uit een cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming.

Hoe is de buurt Meuleveld?

Meuleveld heeft 800 inwoners, waarvan 44 procent 65 jaar of ouder is. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid."

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Lidl ligt op 583 meter en de Jumbo op 1,2 kilometer. Basisschool De Springbeek is op 995 meter. De huisartsenpost en apotheek zitten op 1,1 kilometer, en het ziekenhuis VieCuri op 955 meter. Er zijn meerdere bushaltes op loopafstand, met lijnen 3, 811 en 77.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De dichtstbijzijnde bushaltes zijn Blerick, Willem de Zwijgerstraat en Hout-Blerick, In Het Veld, beide op ongeveer 366 meter. Daar stoppen buslijnen 3, 811 en 77. Het treinstation Tegelen ligt op 1.988 meter.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning.

Is er kans op wateroverlast of overstroming?

Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Hoeveel geluidsoverlast is er?

De geluidsbelasting door wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. Spoorweglawaai is 36 dB Lden, niet boven de norm, peiljaar 2023. Dit zijn gebiedsindicaties.