Vrijstaande woning te koop: Hornweg 314A, Aalsmeer

Hornweg 314A

Oosteinde, Aalsmeer

€ 1.100.000
Buurt Oosteinde, AalsmeerBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 281m²
281m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande nieuwbouwwoning in Aalsmeer

Deze vrijstaande woning uit 2023 aan de Hornweg in Aalsmeer is een moderne, ruime woning met 281 m² woonoppervlak en een perceel van 732 m². De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig de woning is. Met een vraagprijs van €1.100.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaande woning van dit formaat in Aalsmeer is dat marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Aalsmeer.

Oosteinde: een fijne, ruime buurt

Oosteinde is een ruime, groene buurt in Aalsmeer met veel eengezinswoningen (89% van de woningvoorraad). Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Ik woon hier nu bijna 17 jaar, iedereen is hier tegelijk komen wonen we kunnen van elkaar op aan wanneer er wat is, staan voor elkaar klaar, voelt als een familie." Een ander noemt Oosteinde "een hele fijne buurt met veel speelruimte en speeltuinen." De buurt telt ruim 7.700 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Meer over de buurt Oosteinde.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook Hoogvliet is op loopafstand. In de buurt zijn diverse basisscholen: De Brug, Openbare Basisschool de Zuidooster en Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder, allemaal op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op ruim 3 km. De gemeente Aalsmeer biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand en een park op 2 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brummel & Beuk Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 3.915
Woonoppervlakte281m²
Perceeloppervlakte732m²
Bouwjaar2023
BuurtOosteinde
WijkOosteinde
GemeenteAalsmeer

Locatie

Hornweg 314A, Aalsmeer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.5
carlijn
08-09-2024
Goede buurt

Ik woon hier nu bijna 17 jaar, iedereen is hier tegelijk komen wonen we kunnen van elkaar op aan wanneer er wat is, staan voor elkaar klaar, voelt als een familie, in de loop der jaren wel wat veranderd door verhuizing v mensen maar t is en blijft een fijne plek, Ruimte voor kinderen om te spelen, school in de buurt op loopafstand een katholieke, openbare en christelijke school,

7.6
Anoniem
25-08-2023
Fijn

Oosteinde is een hele fijne buurt met veel speel ruimte en speeltuinen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosteinde

Inwoners7.790
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Aldi
Poldermeesterplein 7
769m
Albert Heijn
Poldermeesterplein 1
837m
Hoogvliet
Aalsmeerderweg 207
1295m

Scholen

39 binnen 5 km

De Brug
Basisonderwijs · 170 leerlingen
443m
Openbare Basisschool de Zuidooster
Basisonderwijs · 221 leerlingen
478m
Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder
Basisonderwijs · 379 leerlingen
494m

Veelgestelde vragen

Over Hornweg 314A, Aalsmeer

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

Voor een vrijstaande woning uit 2023 met 281 m² woonoppervlak en een perceel van 732 m² in Aalsmeer is de vraagprijs van €1.100.000 marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel ontbreekt in de advertentie, dus dat aspect is niet meegewogen.

Hoe is de buurt Oosteinde om in te wonen?

Oosteinde wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,6. Ze noemen het een fijne, ruime buurt met veel speelruimte voor kinderen en een hechte gemeenschap. De buurt bestaat grotendeels uit eengezinswoningen en is rustig, met voorzieningen als scholen en supermarkten op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je drie basisscholen: De Brug (443 m), Openbare Basisschool de Zuidooster (478 m) en Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder (494 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Aalsmeer of omgeving, op ruim 3 km afstand.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Aldi ligt op 769 m (om de hoek) en Albert Heijn op 837 m (twee straten verder). Ook Hoogvliet is op loopafstand (1295 m). Voor een groter aanbod kun je naar het centrum van Aalsmeer.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Brummel & Beuk Makelaars heeft op Funda alleen de straat, prijs en woningdetails gepubliceerd, maar het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig de woning is.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,8 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Openbaar vervoer in de buurt is beperkt; een auto is handig voor woon-werkverkeer.