Vrijstaande woning te koop: Houtduif 1A, Spanbroek
Onder optie

Houtduif 1A

Wijde Klaver West, Opmeer

€ 525.000
Buurt Wijde Klaver West, SpanbroekBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 205m²
205m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Spanbroek

Deze vrijstaande woning uit 1999 staat in een rustige buurt van Spanbroek, waar je echt de ruimte hebt. Met 205 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2765 m² is er volop plek voor een gezin, hobby's of een grote tuin. De woning is solide gebouwd en voelt ruim en licht. Voor een prijs van €525.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere vrijstaande woningen in Opmeer.

Buurt Wijde Klaver West

De buurt Wijde Klaver West is een kleine, rustige wijk met 340 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met weinig misdrijven. De omgeving is groen en je hebt een park of plantsoen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar Basisschool Bonifatius, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, op 5 minuten lopen. Ook SPAR en Aldi zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. De gemeente Opmeer biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant, beide op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ERA Dijkhuis makelaars op Vastgoed Nederland, ERA Dijkhuis makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 november 2025
StatusOnder optie
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 2.561
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte2765m²
Bouwjaar1999
BuurtWijde Klaver West
WijkSpanbroek
GemeenteOpmeer

Locatie

Houtduif 1A, Spanbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijde Klaver West

Inwoners340
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Wuiver 4-6
507m
SPAR
Burg. Hoogenboomlaan 33
2254m
Aldi
Ooster Boekelweg 1D
2298m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool Bonifatius
Basisonderwijs · 389 leerlingen
361m
Basisschool 't Ruimteschip
Basisonderwijs · 72 leerlingen
911m
De Akker
Basisonderwijs · 61 leerlingen
977m

Veelgestelde vragen

Over Houtduif 1A, Spanbroek

Is €525.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 1999 met 205 m² woonoppervlak en een groot perceel van 2765 m² in Spanbroek. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het is een scherpe prijs gezien de ruime opzet en de rustige ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Spanbroek?

Spanbroek ligt in de gemeente Opmeer, in een landelijke omgeving. Het treinstation is op 4,2 km afstand, dus met de fiets of auto ben je er zo. De buurt is rustig en goed bereikbaar via lokale wegen.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 12 scholen, waarvan Basisschool Bonifatius het dichtstbij is op 361 meter. Ook Basisschool 't Ruimteschip (911 m) en De Akker (977 m) zijn op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 9,5 km, dus daarvoor moet je reizen.