Vrijstaande woning te koop: Illikhoven 79, Roosteren

Illikhoven 79

Illikhoven/Visserweert, Echt-Susteren

€ 398.000
Buurt Illikhoven/Visserweert, RoosterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan Illikhoven 79 in Roosteren staat in een landelijke omgeving, ver weg van de stadsdrukte. Met 152 m² woonoppervlak en een perceel van 540 m² is er volop plek. De woning uit 1950 heeft energielabel F, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De vraagprijs van €398.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Echt-Susteren.

De buurt Illikhoven/Visserweert

De buurt Illikhoven/Visserweert is een klein buurtschap met 130 inwoners. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (87%). De meeste bewoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hechte, rustige gemeenschap.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op een paar minuten lopen. Ook Jumbo, Aldi en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Basisschool het Avontuur ligt op twee straten verder, en ook Openbare Basisschool de Wissel en Basisschool De Kingbeek zijn om de hoek. De gemeente Echt-Susteren biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Paula Cox "Limburg Mooi Wonen" aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 398.000
Prijs per m²€ 2.618
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte540m²
Bouwjaar1950
EnergielabelF
BuurtIllikhoven/Visserweert
WijkRoosteren
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Illikhoven 79, Roosteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Illikhoven/Visserweert

Inwoners130
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A2 12
1396m
SPAR express
Langereweg 17
3185m
Jumbo
Kapelweg 4a
3303m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool het Avontuur
Basisonderwijs · 121 leerlingen
2078m
Openbare Basisschool de Wissel
Basisonderwijs · 246 leerlingen
3108m
Basisschool De Kingbeek
Basisonderwijs · 263 leerlingen
3143m

Veelgestelde vragen

Over Illikhoven 79, Roosteren

Welk energielabel heeft Illikhoven 79?

De woning aan Illikhoven 79 in Roosteren heeft energielabel F.

Is €398.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €398.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 152 m² in deze regio. Het perceel is met 540 m² ruim, maar het energielabel F kan invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Echt-Susteren om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is onzuinig. De woning heeft waarschijnlijk slechte isolatie en een verouderde verwarmingsinstallatie. Je kunt hoge stookkosten verwachten, maar het biedt ook kansen om te verduurzamen met bijvoorbeeld isolatie of zonnepanelen. De exacte kosten hangen af van je verbruik en de energieprijzen.

Hoe is het openbaar vervoer in Roosteren?