Vrijstaande woning te koop: J.J. Allanstraat 98, Westzaan
KopenZaanstadVrijstaande woningenJ.J. Allanstraat 98

J.J. Allanstraat 98

J.J. Allanbuurt, Zaanstad

€ 1.295.000
Buurt J.J. Allanbuurt, WestzaanBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 229m²
229m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de J.J. Allanstraat in Westzaan ademt rust en ruimte. Met 229 m² woonoppervlak en een perceel van 1050 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 2003 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.295.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Zaanstad.

De J.J. Allanbuurt

De buurt J.J. Allanbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een groene omgeving. De buurt telt zo'n 660 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (12 misdrijven) en een ruime opzet.

Leven in de straat

In de ochtend loop je naar cbs Wij-land, dat naast de deur ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Dekamarkt om de hoek, op een paar minuten lopen. Ook Albert Heijn en Coop zijn twee straten verder. De gemeente Zaanstad biedt verder volop voorzieningen, zoals restaurants en parken, al liggen die iets verder weg.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DE WOONMEESTER aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 5.655
Woonoppervlakte229m²
Perceeloppervlakte1050m²
Bouwjaar2003
EnergielabelB
BuurtJ.J. Allanbuurt
WijkWestzaan
GemeenteZaanstad

Locatie

J.J. Allanstraat 98, Westzaan

Buurt statistieken

Gegevens uit J.J. Allanbuurt

Inwoners660
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Dekamarkt
Zuideinde 168
1242m
Albert Heijn
Langeweide 77
1762m
Coop
Kerkbuurt 38a
1822m

Scholen

49 binnen 5 km

cbs Wij-land
Basisonderwijs · 122 leerlingen
140m
Chr Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 264 leerlingen
1559m
Openbare basisschool Het Eiland
Basisonderwijs · 163 leerlingen
1627m

Veelgestelde vragen

Over J.J. Allanstraat 98, Westzaan

Welk energielabel heeft J.J. Allanstraat 98?

De woning aan J.J. Allanstraat 98 in Westzaan heeft energielabel B.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 229 m² met een perceel van 1050 m² in Westzaan. Het energielabel B en het bouwjaar 2003 zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op 4,6 km van het treinstation. De auto is handig voor verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, cbs Wij-land ligt op 140 meter afstand. Andere basisscholen zoals Het Baken en De Rietvink zijn op ongeveer 1,5 km afstand. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 5,1 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2003 met een woonoppervlak van 229 m² en een perceel van 1050 m². Het energielabel is B. De woning heeft geen kamerspecificaties in de data, maar door de grootte is er voldoende ruimte voor een gezin.