Vrijstaande woning te koop: Kameren 1B, Heeswijk-Dinther
Verkocht onder voorbehoud

Kameren 1B

Fokkershoek, Bernheze

€ 1.485.000
Buurt Fokkershoek, Heeswijk-DintherBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 427m²
427m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kameren in Heeswijk-Dinther straalt rust en ruimte uit. Het huis uit 2015 is modern en energiezuinig met energielabel A. Met 427 m² woonoppervlak en een perceel van 2660 m² is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €1.485.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Bernheze.

De buurt Fokkershoek

Fokkershoek is een rustige buurt in het buitengebied van Heeswijk-Dinther. De omgeving is landelijk en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsvriendelijke buurt is met veel koopwoningen. De buurt Fokkershoek telt 275 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS of Jumbo, beide op tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar Basisschool het Mozaiek (om de hoek) of Gymnasium Bernrode (twee straten verder). De gemeente Bernheze biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ketelaars Van Zutphen Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.485.000
Prijs per m²€ 3.478
Woonoppervlakte427m²
Perceeloppervlakte2660m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
BuurtFokkershoek
WijkBuitengebied Heeswijk-Dinther
GemeenteBernheze

Locatie

Kameren 1B, Heeswijk-Dinther

Buurt statistieken

Gegevens uit Fokkershoek

Inwoners275
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Plein 1969 13
1795m
Jumbo
St. Servatiusstraat 39
1831m
SPAR
Papaverstraat 32
4002m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool het Mozaiek
Basisonderwijs · 189 leerlingen
1353m
Gymnasium Bernrode
Voortgezet onderwijs · 556 leerlingen
1356m
De Bolderik
Basisonderwijs · 128 leerlingen
1637m

Veelgestelde vragen

Over Kameren 1B, Heeswijk-Dinther

Welk energielabel heeft Kameren 1B?

De woning aan Kameren 1B in Heeswijk-Dinther heeft energielabel A.

Is €1.485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.485.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (427 m²) en het ruime perceel (2660 m²). De woning is uit 2015 en heeft energielabel A, wat duidt op lage stookkosten. Vergelijkbaar aanbod in de regio is schaars, dus de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van dit formaat.

Hoe is de bereikbaarheid van Heeswijk-Dinther?

Heeswijk-Dinther ligt in het buitengebied van Bernheze. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool het Mozaiek ligt op 1,4 km en Gymnasium Bernrode op 1,4 km. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Bolderik (1,6 km) en Basisschool 't Palet (2,4 km).