Vrijstaande woning te koop: Kennedylaan 2, Sterksel

Kennedylaan 2

Sterksel, Heeze-Leende

€ 1.600.000
Buurt Sterksel, SterkselBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 396m²
396m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 333m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Kennedylaan in Sterksel ademt rust en ruimte. Met 396 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3788 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen houdt. Het bouwjaar 1963 geeft de woning karakter, en energielabel C is redelijk voor een huis van deze leeftijd. De vraagprijs van € 1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Heeze-Leende.

Sterksel: een dorpse gemeenschap

Sterksel is een klein dorp in de gemeente Heeze-Leende, met zo'n 985 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel gezinnen wonen en de meeste huizen eengezinswoningen zijn. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen om je heen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 333 meter. Ook basisschool De Talententoren is vlakbij, op 392 meter. Voor de middelbare school moet je iets verder, maar dat is gebruikelijk in een dorpse omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elias Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 4.040
Woonoppervlakte396m²
Perceeloppervlakte3788m²
Bouwjaar1963
EnergielabelC
BuurtSterksel
WijkSterksel
GemeenteHeeze-Leende

Locatie

Kennedylaan 2, Sterksel

Buurt statistieken

Gegevens uit Sterksel

Inwoners985
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Pastoor Thijssenlaan 1a
333m
Albert Heijn
Kapelstraat 69
3750m
PLUS
Dorpstraat 70
4369m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool De Talententoren
Basisonderwijs · 96 leerlingen
392m
De Berkenschutse
Speciaal onderwijs · 474 leerlingen
1691m
Basisschool Dirk Hezius
Basisonderwijs · 187 leerlingen
3931m

Veelgestelde vragen

Over Kennedylaan 2, Sterksel

Welk energielabel heeft Kennedylaan 2?

De woning aan Kennedylaan 2 in Sterksel heeft energielabel C.

Is € 1.600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.600.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 3788 m² en de ruime woonoppervlakte van 396 m² is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning in deze regio. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door de unieke combinatie van ruimte en rust.

Hoe is de bereikbaarheid van Sterksel?

Sterksel ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,3 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets. De grote supermarkt (SPAR) is echter op loopafstand, wat handig is voor dagelijkse boodschappen.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1963?

Een woning uit 1963 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde installaties of isolatie. Het energielabel C is redelijk, maar je kunt overwegen om te investeren in extra isolatie of duurzame maatregelen om het wooncomfort te verhogen.